Merhaba değerli arkadaşlar. Freelance olarak SEO hizmeti vermeye başladım. Daha önce bir çok yerel ve ulusal projede yer aldım. Denediğim ve sonuç aldığım şekilde çalışma uyguluyorum. Müşteri sitesinde bilmediğim ya da sonuç almadığım hiç bir yöntemi denemiyorum. Tamamen hakim olduğum ve sonuç aldığım stratejileri uyguluyorum. Freelance çalıştığım için bu ücret bana yetiyor. İlerleyen zamanlarda kurumsal bir yapıya geçtiğimde ücreti artırmayı düşünüyorum

İLETİŞİM
Mail: info@kaancmedya.com /kaancbey@gmail.com
Whatsapp: 0534 971 13 03
(Başka bir iletişim aracı kullanmıyorum.)

ÇALIŞMA SAATLERİ
Hafta içi: 10.00-01:00
Hafta sonu çalışmıyorum. Sadece satış için iletişime geçebilirsiniz.

BUNU MUTLAKA OKUYUN!

Değerli arkadaş. Fiyatı indirdikçe indirip en ucuza da iş yapabilirim. Ancak profesyonel bir iş sektörü olan SEO'da ucuz fiyat bir tercih sebebi olmamalıdır. Biraz fedakarlık yapmalısın ki daha sonra aldığım paranın kat be kat fazlasını kazanasın

WEB SİTENİZE DOĞAL ZİYARETÇİ!

Ziyaretçiler 30 güne bölünerek gönderilecektir.
Artık Google' da ve Alexa' da yükselmek daha kolay. Web sitenizi öne çıkaran en önemli özellik kuşkusuz ziyaretçi sayısıdır.
Biz web sitenize veya istediğiniz herhangi bir linke ziyaretçi gönderiyoruz. Böylece sitenizin değeri bir anda artıyor.

Paket Kapsamı

- Ziyaretçiler Organik arama, Direkt ziyaret ve Sosyal Medya olarak 3 şekilde gelebilmektedirler.
Organik arama : istediğiniz bir kelime ile google.com üzerinden arama yapılarak sitenizin ziyaret edilmesi ve şu an en çok tercih edilen ziyaretçi şeklidir.
Sosyal Medya : Facebook, Instagram, Twitter, Youtube
- Özel bir tercih belirtilmemesi durumunda ziyaretçiler direkt olarak gönderilmektedir.
- Sitenizeki sayaç üzerinden gelen ziyaretçileri takip edebilirsiniz.
- İşleyişi açısından tamamen doğaldır.
- Gelen ziyaretçiler tamamen doğal olduğundan sitenize kesinlikle zarar vermez.

Raporlama

Gelen ziyaretçiler tamamen doğaldır. Sitenizin istatistik paneline baktığınız zaman hangi kelimeden geldiğini, sayacınızın sistemi izin veriyorsa
IP'sini, kullandığı işletim sistemini, hangi ülkeden geldiğini, hangi şehirden geldiğini, kullanıldığı tarayıcıyı, hangi saatte geldiğini vs. kısacası A'dan Z'ye tüm detayları takip edebilirsiniz.

Size tarafımızdan verilecek Google kısa URL analistik adresinden ziyaretçi sayaç raporunu takip edebilirsiniz.

Faydaları Nelerdir?

* Alexa sıralamanıza büyük fayda sağlayarak kısa sürede alacağınız hite göre binlerce, on binlerce, yüz binlerce vs. sıralama yükselmenizi sağlar.
* Google'da sıralamasında yükselme şansınız büyük oranda artar. Tabii düzenli olarak alırsanız bu ihtimal çok daha kuvvetlenir.
* Ayrıca Bing, Yandex gibi arama motorlarında da sıralamanıza fayda sağlar.
* Sitenizin hiti yükseleceğinden sitenize reklam alma şansınız da artacaktır.
YEREL SEO

1000 trafik alıp o trafikten 5 müşteri kazanmaktansa 20 trafik alıp 10 müşteri kazanmak daha mantıklıdır. Müşteri kazandıracak doğru trafiği kazanmak istiyorum. Bu düşüncede biriyim ve bu düşüncede olan en azından SEO'yu biraz olsun anlamış işletmeler ile çalışıyorum. Çalışmayı tek başıma yürütmüyorum. Ben edindiğim tecrübelere göre bir siteye baktığımda çoğu şeyi göremiyorum. Halbuki her şeyini bildiğimi sanıyorum. Ama o sektörün ve o sitenin her şeyini site sahibi biliyor. Site sahibi bana fikir olarak destek olursa birlikte kısa sürede iyi başarılar elde edeceğimize inanıyorum. Bunu yaşadım ve böyle olursa daha iyi sonuçlar elde ettim.

Yerel SEO çalışmalarında çok hızlı sonuç alabiliyorum. 45 gün gibi kısa sürede bile sonuç alabiliriz. Ancak ulusal siteler için süre 45 günden de uzun olabilir. Sitenin durumuna ve kelimelerin zorluğuna göre bir süre belirlenir. İyi planlama ile çok iyi sonuçlar elde edebiliriz.

TAVSİYE

Sezonluk olarak artış gösteren sektör firmaları eğer 2,3 ay önceden hizmet almaya başlarsa benim için çok iyi olur. Örneğin bir havalimanı transfer firması kış tatili için patlama bekliyorsa 2,3 ay önceden çalışmaya başlarsa sezon gelmeden önce biz bütün kelimelerde yerimizi alırız ve sezona hazır oluruz. Benim iki ayağımı bir papuca sokmamış olursunuz hem de geniş geniş çalışır ve 5 kelimede sıralama alacağımıza 40 kelimede sıralama alırız ve daha çok müşteri kazanırız.

MAKSİMUM MÜŞTERİ SAYISI

Çok müşteri ile anlaşıp zaman konusunda sıkıntı çekmektense sınırlı sayıda müşteri ile hem daha fazla zaman harcama hem de daha verimli çalışmak istiyorum. O yüzden aylık 10 müşteriyi geçmeyecek şekilde çalışma uygulayacağım. Müşteri sayılarını da alt kısımda bulunan sayılar başlığından paylaşacağım.

NOTLAR
Sözleşme elbette yapıyoruz. Sözün sözleşmeden daha güvenilir olduğuna inanan biriyim. Bir metin hazırlanır ve birlikte online olarak onaylanır.
Yapamayacağım işi almam.
Bilmediğim konuda yanlış yönlendirmemek için gereksiz konuşmam.
Siteyi alıp iş bitimine kadar bir kaç tel görüşmesi dışında görüşmeyip müşteriyi merakta bırakmam.
Çalışma saatleri dışında zaman harcamam.
Tamamen şeffaf olarak rapor sunarım. En ince ayrıntısına kadar.
Zamanımı iyi değerlendirmeyi ve planlı çalışmayı severim.
Daha önce yapılan seo çalışmaları hakkında bilgi almalıyım.
Doğru trafiği kazanmayı hedeflemeliyiz.
Aynı kelimelerden iki kişiye çalışma uygulanmaz.
İçerik üretme hastalarından biriyimdir. Özgün ve kaliteli içerik üretmeye bayılırım. Siteye içeriği bizzat kendim hazırlıyorum. Dışarıdan almıyorum.

NELER VAR
%100 organik SEO
Güncel SEO
Teknik SEO
Kullanıcıya yönelik SEO
Site hızlandırma
Site içi SEO
Mobil SEO
Local SEO
Google My Business
Harita Optimizasyonu
Sosyal medya desteği
Site içi linkleme
İçerik kalitelendirme
Backlink kazanma
CDN
Organik trafik kazanma
Sıralama yükseltme
Anahtar kelime belirleme
Anahtar kelimeye ve ziyaretçiye yönelik içerik üretme
Yükselme
Cache kurulumu
Kelime sınırlaması yok
Anahtar kelime çeşitlendirme
Teknik destek
Anlaşılır raporlama
ve dahası..

NELER YOK
Tanıtım yazısı ve backlink satın almak.
Gereksiz ve abartılı cümleler

SÜRE
45-60 günde yükselme garantisi veriyorum.

ÖDEME YÖNTEMİ
İş Bankası
TEB Bankası
Finans Bankası
Ziraat Bankası

RAPORLAMA
15 günde bir cuma günü rapor gönderiyorum. Rapor sonrası da değerlendirme için telefon görüşmesi yapabiliriz.

SAYILAR
Forumlar seo hizmeti vermeye başlanan kişi sayısı: 8
Forumlar çalışma için ayrılan kişi sayısı: 20 (2018 yılı için)

Teşekkür ederim.