ADANALI adlı üyeden alıntı

https://support.google.com/youtube/answer/72902?visit_id=0-636669678168467555-3147950991&rd=1

Kesinleşmiş kazançlar, neredeyse bir sonraki ayın ortasına dek hesabınıza aktarılmaz (ör. Haziran ayında tahakkuk edilen kazançlar, AdSense'e Temmuz ayının ortasında aktarılır).

Bir önceki aya ait kesinleşmiş YouTube kazançları, ayın 10'u ile 14'ü arasında AdSense hesap bakiyenize eklenir. Toplam bakiyeniz ödeme eşiğine ulaşmışsa ve bekleyen herhangi bir ödemeniz yoksa ödeme o ay hesabınıza aktarılır.

Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri'nde ikamet ediyorsanız ve Haziran ayının sonunda bakiyeniz 100 ABD Doları'nın üzerindeyse ödemeniz Temmuz ayında yapılır.

Arkadaşlar 2009 dan beri kullandığım A mailini kayıtlı bir adsense hesabım vardı daha sonra B mailini kayıtlı bir kanal açtım ve A hesabımdaki adsenseyi B hesabımdaki kanala bağladım. 21 eylülde başvuru yaptım 21 ekimde kanalım adsense hesabına bağlandı. Ekim ayı boyunca kanaldan 5 tl kasım ayı boyunca da 40 tl gibi bir ücret geldi ama ücretler adsense panele yansımadı kazançlar kısmı sürekli 0 neden bu şekilde oluyor bilgisi olan var mı