lan arkadaş birisi türksat kullanıyor diye turkneti aşşağalamış bazıları daha çocuk bilmiyor turknet kötü sakın geçme diyor bazılarıda turkneti kullanıyor emin olmadan turknete geç pişman olmassın şu bu diyor kardeşim açık konuşmak gerekirse şöyle anlatıyım sana bizim türkleri bilirsin en ufak 1 tane sorun olsa o firmadan kötüsü yok sana turkneti kötülerler buna emin ol aramızda turk*******un gizli müşterileri var buna dikkat et övecektir kanma bunlara daha dün aradım 4441500 hanım efendi dedim 2adet mobil hattımı 1 adet ev interneti 1 adet ev telefonu komple kapattırmak istiyorum bana cezaları ödemeler cihaz mevcut bütün paraları nedir söylermisin nedenini öğrenebilirmiyim dedi valla dedim adil kullanım kotanız öncelikle hiç adil değil yansıttığınız faturalar ************* müşteri hizmetlerinde dengesiz yeni çalışanlarınız hiçte dedim yardımcı olmuyor kadın bana demesin mi ben bilal bey burdan bunu yapamıyorum şubeye gideceksin bana yalan konuşuyor kadın o kadın bana bu hatları kapatırsanız şu kadar ödeme yansıyacak diyebiliyor gıcık ettim ya onu ben şubeye yönlendiriyor kapat terbiyesiz seni kefaşe dedim direk hiçte lafımı çekinmedim başka yere bağlandım tak tak söyledi ben arkadaşıma evlenen arkadaşıma turkneti tavsiye ettim kullanıyor 1 kez bana gelip demedi ki yaw bilal senin verdiğin şirketinde seninde şu bu demedi adam otomatik ödeme yaptı kredi kartına hiçte fazla para kesmiyor bunlar yalan dolan yasal öyle bir hakları yok sadece sen ödeme emri verdiysen bağlama ilk başlardaki bağlama şu bu ücreti alırlar o türksatı destekleyen arkadaşın laflarına inanma yani öyle bir durumda tazminat davası açarsın sadece 65 65 tl alıyorlar senden her ay kartından ve sen referans kodunu bana veriyorsun ben gidip turknetli oluyorum ilk ay fatura ödemiyorsun 1 ayda ben ödemiyorum buda var yani demek istediğim kardeşim geç için rahat olsun 70 80 tl 16 32 mb hızlarla devletin satmış olduğunu turk ******* bayisinde sürüneceğine turknette sürün en azından benden sana bir arkadaş tavsiyesi umarım turkneti karalayanlara itibar etmessin