MRCBOX adlı üyeden alıntı

Dostum bügün internetim bağlandı 3 gün oldu 3. Gün baglandı aktivasyon olmadan fatura gelmiyor modeme ayarlari girmeden tamamlanmıyor işlemler sana nasıl fatura geliyor hem iş yerinde hem evimde kullaniyorum ayrica iptale uğraşacağına baska firmaya basvur onlar iletisime gecip iptal ederler sen neden uğraşıyorsun adamlar zaten şikayetim varda cevap vermişler şikayetlere bakarsan evine beyaz eşya değil afedersin don almazsın herkez ayni sorunu yaşamıyor saygılar.

Ben zaten başka yerden internet aldım. o yüzden başka firmaya taşıma şansım yok. bağlamaya gelen kimse olmadı. İnternetiniz aktif diyorlar (ben iptal başvuru yaptıktan sonra aktif hale getirmişler yani iptal başvurusu yaptığımda hala bağlanmamıştı). Nasıl yaptılar bilmiyorum eve gelen giden olmadı. Fatura nasıl çıktı onu da bilmiyorum az önce yine aradılar yine iptal başvurumu aldılar aylardır bu şekilde önce ikna çabaları sonra iptal başvurumu alıp duruyorlar. Kaç kere iptal dilekçesi gönderdim. Hiç sevmediğim MNG ile kanka olduk. Sürekli ulaşmadı, zaman aşımına uğradı vs. vs. sanırım interneti kullananlar memnun benim gibi kullanamayanlar da sürekli sövüyor. ortalık Türknet şikayeti kaynıyor hep aynı sebepler. "Müşteri temsilcisi yok, internetimi bağlayamadılar ve internetimi iptal etmiyorlar" üzerine keşke başvurmadan önce biraz araştırsaydım. bu benim kabahatim

şikayetvarda da sadece cevapla kaldı olay dönen falan yok.