@MRCBOX

Hocam öncelikle burada belirtmeliyim ki türknet düşmanlığı yapmıyorum. Çünkü olay benim yazdıklarımla öyle görünecek. Ben başımdan geçenleri anlatıyorum. Bağlatan yine bağlatsın. memnun olan kullanmaya devam etsin.

Bağlantıyı ben iptal istemini hem sözlü hem yazılı yaptıktan sonra yapmışlar. yaptıklarından da haberim yoktu sonradan öğrendim. Aradım (aradım derken çağrı bıraktım onlar dönüş yaptı) iptal etmek istediğimi söyledim. Nedenini sordu 3 aydır interneti bağlayamadınız ben başka yerden internet alacağım dedim vs. iptal işleminizi kaydediyorum dedi sonra Fax istediler iptal dilekçesi. başka yolu yok mu bizim burada fax bulamam dedim. önce yok dediler sadece fax (telefon kaydı olması lazım). sonra tekrar çağrı bıraktım aradıklarında kargo ile gönderebilirsin dediler. Ben de gönderdim. gönderdikten sonra gelip interneti bağlamışlar. Bu benim sorunum değil. bu işlem birkaç kere tekrarlandı sürekli iptal başvurumu alıyorlar. ben kargoyla iptal dilekçesi yolluyorum. sürekli ulaşmamış , zaman aşımı olmuş vs. vs. başka bir şey yaptıkları yok. İptal etmemek için yemin etmişler sanki.