Selamunaleykum.

Elimde bulunan SMF 1.1.16'ya entegre edilmiş script'in tüm düzenlemelerini yapacak, baştan aşağı her şeyi ile çalışır hale getirecek bir webmaster arıyorum. Script'te bir sürü problem var fakat tek başıma bunları çözmek için yeterli donanıma sahip görmüyorum kendimi. Eskişehir çevresinde oturan varsa benim evimde kalıp, benim bilgisayarımı kullanabilir. Ücret görüşülür..

Düzenlenmesi gereken şeyler;

Forum üyelik sistemi (Kefil Mod devredışı diyor fakat bir türlü aktif hale getiremedim.) (Daha sonradan o seçeneği getirdim ama ben açık yapıyorum, kaydet dediğim zaman tekrar kendi kendine kapalı'ya dönüyor. Foruma üye olunmuyor bu yüzden.)
Admin paneli (Tüm fonksiyonları göremiyorum)
Türkçe Karakter sorunu (Sanırsam bu DB ile alakalı bir durum ama bazı sayfalarda türkçe karakter problemi mevcut.)
Tema (Renklerini, herşeyini değiştirmek istiyorum. Grafik tasarım işini ben hallederim, kodlamada bana yardımcı olunsun yeter.)

Entegre edebilirsek SMF'nin son sürümüne de enterge edebiliriz. Ama veritabanı işi nasıl olur bilinmez.. "BEN YAPARIM" diyecek arkadaşlara PM ile whatsapp numaramı ve sitenin adresini gönderebilirim.