arkadaşlar merhaba asp ile bir sistem hazırlıyorum 3 farklı tabloyu join ile bir birine bağlayarak veri listelemem gerek fakat bir tabloyu ikikez bağlamam gerekiyor sorun yaşıyorum

tablo bir = fxtr_oynanacak_maclar
tablo iki = fxtr_takimlar
tablo üç = fxtr_stadyumlar

şimdi join ile bağlantıyı anlatıyorum

fxtr_oynanacak_maclar maçları liseliyorum fxtr_stadyumlar ile id leri eşleştirip stad adlarını yazdırıyorum aynı şekilde fxtr_takimlar tablosu ile birleştirip evsahibi_takim_id ile birleştirip ev sahibi takımıda yazdırıyorum

son olarak fxtr_oynanacak_maclar tablosundaki misafir_takim_id fxtr_takimlar tablosundaki takımla birleştirip karşılıklı takımları yazdırmak isiyorum ama son işlemi yapamadım.

kodlarım şu şekilde

<% takimid = ysadres(request.QueryString("takimid"))
Set rstkm = Server.CreateObject("ADODB.Recordset")
sql = "Select o.fxtr_maclar_id,o.fxtr_id,o.sezon_id,o.grup_id,o.mac_oynama_tarihi,o.mac_oynama_saati,o.oynanacak_stad_id,o.ev_sahibi_takim_id,o.ev_sahibi_takim_gol,o.misafir_takim_gol,o.misafir_takim_id,o.durum, s.stad_id,s.stad_adi, t.takim_id,t.takim_adi from fxtr_oynanacak_maclar o left JOIN fxtr_stadyumlar s ON o.oynanacak_stad_id = s.stad_id left JOIN fxtr_takimlar t ON o.ev_sahibi_takim_id = t.takim_id where (o.ev_sahibi_takim_id = "&takimid&" or o.misafir_takim_id = "&takimid&") and o.sezon_id = "&aktfsznid&" and o.durum = 1 order by o.fxtr_maclar_id asc "
rstkm.Open sql, bag, 1, 1%>

çıktım

tarih saat stad adı ev sahibi takım gol - gol misafir takım
10.01.2019 15:30 15 nisan stadı a takımı 5 - 1 ?? sorun

misafir takıma bağlayamadım

yani demem lazımki misafir_takim_id = takim_id sonucu yazdır tabi takim_adi birkze ev sahibi takıma yazılmış ikinci kolona cekmek için değişken mi yapmak lazım nasıl çözüm olur

şimdiden çok teşekkürler