ses kaydını bazı savcılar delil niteliğinde kabul ederken bazıları ise suc olarak görüyor bilginiz olsun
operatörler sizin ses kaydınızı yapmazlar örneğin o arkadaşınız için tehtit etti telefonda beni diye dava açarsınız savcılıkta telefonlarınızı dinleme kararı aldırırsa o zaman görüşmeleriniz yasal olarak kayıt altına alınır talep eden makam ile paylaşılır.
savcılık kısmı her zaman uzun sürüyor örnek dolandırıldım 2011 yılında telefon diye farklı bir şey gönderdiler şikayet ettim 2016 yılında dava açıldı yıl oldu 2019 ben davalara gidiyorum her dava bir baska bahara atıyor zaten savcıda arama kararı çıkarttı kişi hakkında ne gelen var ne giden zaten yakalansada bir şey olmazmış ben telefon gönderdim kişi iftira atıyor yada kargo firmasındaki art niyetli kişiler tarafından yapılmış olma ihtimali var dediği an dahi olay biter dava düşermiş size tavsiyem o arkadaşınız ile görüşmeyi kesin yeni bir numara alın ve birbirinizi gereksiz tahrik etmeyin
(KAFANIZADA TAKMAYIN BU SENİ İSTESEM ALDIRIRIM DİYEN KİŞİLERİN NESİLLERİ TÜKENELİ ÇOK OLDU KİMMİŞ Kİ KİMİ ALDIRACAKMIŞ =))