cthax adlı üyeden alıntı

Hocam çok sıcak olmaz mı orası

çatı altına lambiri döşeyecğeim arasına yalıtım için malzeme ekelyeceğim ve klima koyacağım.

Mrtcn adlı üyeden alıntı

+ su basma riski, rutubet en son aşama çatıda esrarmı yetiştiriyorsun yoksa bitcoin mi kazıyorsun diye polis baskını riski :)

:))) yalıtımı halledeceğiz bir şekilde. çatımda wifi internet dağıtımı için bi kule var ondan doalyı birkaç defa gelip gittiler, artık alıştılar :))

hafselkarayel adlı üyeden alıntı

Malesef Türkiye'de bunu kaldırabilecek internet bağlantısı yok. En azından evde kullandığımız internet bunu karşılayamaz. Sonra ısınma sorunu yaşarsınız, Allah muhafaza çatıyı yakarsınız.

şuan için 20 üzeri upload alıyorum, 4 tane alsam 100e yakın upload olur. olmadı fiber çekeriz : ))

Engin07 adlı üyeden alıntı

+ 3-4 Mbps upload ile site yayını yapmak imkansız bana kalırsa arkadaş gayet iyi değerler diye girmiş sitesinde ama bir yazıda 3-5 resim olsa ve yazıyı sosyal medyaya atsanız o an 20 kişi girse hiçbiri içerik alamaz site kilitlenir ağ kaldırmaz çünkü.

Aslında internet bağlantısı mevcut. 3 ay öncesine kadar Turkcell 100 Mbps upload hızını aylık 150 TL'ye sağlıyordu tüm Fiber altyapı bulunan bölgelerde fakat şuan 600 TL'ye çıkarmış durumda.

aynı cevabı tekrarlıyorum :))
şuan için 20 üzeri upload alıyorum, 4 tane alsam 100e yakın upload olur. olmadı fiber çekeriz : ))

fikirleriniz ve görüşleriniz için teşekkür ederim.