onurkaplan adlı üyeden alıntı

paypala itirazda bulunabilirsin işleme hızlı aksiyon alıyorlar.

buda size ders olsun bir sonraki ay ödeme alınacağını unutmayın.

Bir kitabı okumadan yorum yapmayın, bir kişiyi tanımadan yorum yapmayın, bir şarkıyı dinlemeden yorum yapmayın birşeyi tam anlamadan yorum yapmayın..
Bu güzel bir derstir bence.
Firmada otomatik yenileme gibi bir seçenek yoktu. Deneme amaçlı aldım bitti, bu kadar. Kendileri bir yanlışlık yapmış.

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Paypal desteğe belirtin, ancak "1 dolar trialdan sonra devam eder" diye firma belirttiyse ve kapatmadıysanız. Karşı taraf paypala bunu belirtirse paranız biraz zor gelir size, ama hiçte belli olmaz şansınızı deneyin.

Firmayla iletişime geçerek hallettim sayılır, ilginize teşekkür ederim. 10 gün içinde parayı yollayacaklar, ama nereye ?

tugaydurukan adlı üyeden alıntı

Paypalda otomatik ödeme talimati var mesela facebook reklamlarina ödeme yaptiginizda kendisi otomatik ödemeye alir ve her ay istemesenizde para ceker manuel olarak kapatmalisiniz

İlginize teşekürler, firmada otomatik ödeme yoktu, zaten aldigim bir paket değildi, kısa süreligine denemeydi.

Firma ile görüştük, hatalı işlem yapmışlar arada kaynamışız 😀 10 gün içinde ödemeyi geri yapacaklar ama paypal hesabım kapandı. Kimlik bilgilerini yolladım ama Türkiye'de yasal olarak faaliyette olmadıkları için açarlar mı şüpheliyim.

Umarım açarlar..