Merhabalar ;

Şuan için belirlenmiş son katılma tarihi veyahut stok bulunmamaktadır.Bu konuda bir güncelleme olması durumunda konu üzerinden bilgi iletilecektir.

Firmamız yeni gözükebilir ancak 10 yıldır sektörde aktif olarak hizmet sağlayan bir kaç markaların birleşimi oluşmuştur.

Dilediğiniz kadar sponsor hosting hizmetinden yararlanabilmektesiniz.

Haftalık - Günlük - Aylık olarak periyodik olarak ayrı sunuculara hesap bazlı veyahut sunucu bazlı yedekleme almaktayız.Ancak sponsor hosting müşterilerinde yedekleme sorumluluğu öncelikle kullanıcı sorumluluğundadır.

Sunucularımız Türkiye / İstanbul / Radore Tier III konumludur.Tüm sunucularımız firmamıza aittir.

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Merhabalar bu kampanyaya son katılma tarihi nedir?

Birde başlıkta "Açılışa Özel" demişsiniz konuda ise "10 Yıllık Tecrübe" demişsiniz. Bu kısmı tam anlayamadım bilgi verme imkanınız var mıdır?

Hocam konuda "Kullanıcılar istediği kadar sponsor hosting hizmetinden yararlanabilir." yazmışsınız. Benim 22 tane internet sitem mevcut. Mayıs ayında resellerimin süresi bitecek. 22 site için tek tek bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

Aklıma takılmışken de sormak istedim. Yedek alıyor musunuz? Alıyorsanız ne kadar arayla alıyorsunuz?

Son olarak sunucunuzun lokasyonu neresi? Kendinize ait veri merkeziniz var mı?

Beni bilgilendirirseniz minnettar kalırım. İyi çalışmalar dilerim.