Girişimci arkadaşlar merhaba.

Sizden fikir istiyorum. Bana yardımcı olmanızı istediğim durumu aşağıda özetleyeceğim:

1 ay önce dedem öldü kimsenin almaya bile tenezül etmediği bir taş parçasınıda ben aldım.Bunu adamcağız neden niçin saklamış merak ederken taşa bi bakim dedim aman ALLAH 'ım taşın üzerinde yüzlerce hayvan resmi kazınmış ve çeşitli resimler var.

Ve bu taşa resmen aşık oldum çünkü bu taş bildik taşlardan değil.Canlı.

Konu başlığında okuduğunuz gibi elimde bir taş parçası var ( avuç içi büyüklüğünde ) bu taşın üzerinde yüzlerce hayvan ve daha başka şeylere ait resimler kazınmış ve çizilmiş.
Taşa baktığımızda bu hayvan resimleri gözle görülüyor ve kayboluyor ve sonra diğer resimler geliyor sonra bu resimler kayboluyor ve diğer resimler geliyor.

Ben bu taş ile ilgili bir proje yapmak istiyorum.

Aklımdaki fikir şu;
Bir youtube kanalı kurmak ve köşe başındaki fotoğrafçıya gidip bu taşı bir güzel sağdan , soldan yukarından ve aşağıdan videosunu çekmek. Daha sonra bu videoları youtube kanalına koymak istiyorum. Ardındanda sosyal medyada ulusal ve uluslar arası haber ajanslarına link atmak istiyorum.

Bu durumda bu mucizevi taş bir anda olay olacak ve insanlar bu youtube kanalından taşı rahat bir şekilde görecek.

Buradaki amacım şu:
Youtube kanalına abone çekmek ve globalde 1,5- 2 milyar arasında izlenme almak( çünkü bu taş canlı )

Sorularım şunlar;

Youtube kanalı için izleyecek insanları nasıl abone yapabilirim ?
Yootube kanalı için nasıl reklam alabilirim ?

Youtube kanalı reklamı ve abone sayısı işi oturduktan sonra bu taş ile ilgili internetten nasıl para kazana bilirim( taşa güveniyorum çünkü gerçekten de mucizevi )

Elinizde böyle mucize bir taş olsa bu taşı satmak dışında internetten nasıl gelir elde ederdiniz?