Güncelleme! : Sınırsız Kod Alımı Eklenmiştir Arkadaşlar iyi çalışmalar dilerim.

Arkadaşlar iyi forumlar dilerim Adwors ile ücret ödemeden reklam yapma kursum yayımda.

Arkadaşlar kurs kayıtlarımız dolmuştur, eğer çok talep gelirse bir çekiliş yapabilirim ona göre kursu 5 kişiye tekrardan dağıtabilirim kursu ücretsiz alan arkadaşlara hayılrlı olsun umarım istedikleri şeyleri yapabilirler iyi forumlar dilerim.

Toplam kursu 30 kişiye ücretsiz olarak sundum 5 kişi toplam değerlendirme vermiş ve gerçekten bunlardan 4'ü 1 yıldız ben burda herkes 5 yıldız versin demiyorum da gerçekten neye dayanarak 1 yıldız vermiş o arkadaşlar yani kardeşim neye dayanarak verdin onu çok merak edıyorum yoksa umrumda degıl gerçekten umrumda degil ama 1 yıldızlık ne var anlamadım, benim zaman harcayıp kursu yayımlamam içinmi 1 yıldız verdiniz? toplam 50 kişiye dağıtıcaktım fakat böyle raporlar sinirlerimi bozdu ve beni üzdü burda o zihniyette arkadaşlar bazı insanların yaptıkları şeyleri çekemeyip kıskanıp böyle şeyler yapabılıyor gerçekten ülke olarak kendimizi bu konuda aşamadık bu adam iyisini yapmıs helal olsun veya adam emek harcamış bişeyler anlatmış be demek varken lan bu yapmış boşver fazla üstünde durmayım bi tarafları oynamasın diyen zihniyetini bir türlü aşamadık iyi forumlar dilerim.

Bazı arkadaşlar kursu satın alınca kapanırmı endişesi yaşıyorlar arkadaşlar kursta illagal birşey yok ilk kullanım için söylüyorum, zaten kursu başarı ile tamamladığınızda, önceki adwors geçmişinizi sıfır sayarak yazıyorum MAX 2000 tl lık reklam yapabileceksiniz siz bu kursu suan 29 tl ye alırsanız zaten kafadan 1970 tl gibi bir kaar ediyorsunuz, kursu alıpta ilk reklam verme işlemini size garanti ediyorum 5 6 aydır kullanıyorum binlerce liralık reklam verdim ilerisini bilemem göremeyiz ama bu konuyu göz önünde bulunduralım.

Kurstaki anlattığım taktikleri illagal olarak kullanmak ve doğuracağı sonuçların hepsi tamamen kursiyere aittidir.

[CENTER][SIZE="5"]SON 1 GÜN 29.99 TL

Tükendi!
İsteyen 30 arkadaşa ücretsiz kursu sağlayacağım şartlar; konuya kursu istediğinize dair yorum yapmanız yeterli.[/SIZE]

Spam yaratmaması için gönderdiğim arkadaşların mesajlarını beğeniyorum, kupon miktarı bitince en son yoruma ve buraya duyuru olarak ekleyeceğim.

Not: Eğitmenlik konusunda yeniyim , herhangı bir kusrum varsa affola, yorumlarada bu kusurları belirtmenizi isterim, kimseye zorla yorum attırma peşinde değilim içinden gelen arkadaşlar yorum yaparsa iyi olur, ama değerlendirme yapmanızı öneriyorum :) teşekkür ederim şimdiden.

Kurs Bağlantısı

[/CENTER]