fatihyalcin adlı üyeden alıntı

Ben den aldığın kodları şimdi burda düzelttirceğinimi düşünüyorsun.
Kısaca dün bir iş açtı telefon ile görüştüm yaparım dedim admin panelinden sonra iki günlük işi daha var dedim tamam dedi admin ve web sitesi kodlarını gönderdim yüzde doksan bitmiş şekilde ödemeyi yap geri kalan kısmını teslim edeyim yok müşteri çalışmıyor vb kodların üzerine yatmaya çalıştı daha önce bu şekilde sıkıntı olduğu için ben tedbir almıştım. Bir kere o kodları ben yazdım ve o benim güvencem kolay kolay kod karışıklığını kimse çözemez. Algoritması ve veritabanı ancak işin uzmanının vereceği olur ike çözülür daha önce çok kazıklamak isteyen olduğu için az çok tedbir biliyoruz. Bu yaptığın hiç etik değil. Ve benim verdiğim fiyatı da kimse vermeyecek bundan emin ol. Ama insanları kandırmaya çalışmak sadece komik duruma düşmektir
Arkadaşlar bu arkadaş dün bana kodları yazdırdı bedavaya konmak istedi ben tedbir aldığım için şuan burda tekrar başlık açmış aman tuzağa düşmeyin
İsteyenlere mesaj ve ekran görüntülerini atabilirm

İstediğin kişiye istediğin mesajı atabilirsin ben sana abime göstereceğimi söyledim sitede yazdığın kodların hiçbiri çalışmıyor hiçbir sayfa aktif olarak çalışmıyor bu postum üzerine iki kişiyle konuştum kodları dinazora çevirmiş diye tepkiler aldım şimdi ben mi seni kandırmış oluyorum yoksa sen mi beni senden neymişadldığım kodlarmış.
Abime göstermek için siteyi at dediğimde dışarıdayım site ftp sunucu k.adı vs. veriyim indir göster dedi indirdim gösterdim ama rezil oldum abime hakkımızdaya basıyorsun boşa gidiyor ana sayfaya bile atmıyor ilan üstüne tıklıyorum boş sayfaya atıyor admin panelinden ilan oluşturmaya basıyorum ilan oluşturulmuyor.Ve bunun üstüne benden para bekliyorsun.Tasarım konusu zaten berbat daha neyin parasını istiyorsun bide kendine codeigniter diyip altında 5 kişi çalıştırdığını iddia ediyorsun.Gerçekten altında 5 kişi çalıştırıyorsanda vay o adamların haline...

Forumu okuyan kişiler bu herif **************dır 3-5 kod bilgisiyle site yazıyorum diye geçinen bir ahmaktır özelden hakarette bulunup burdan iş düşürmeye çalışıyordur.

İŞ VERİLMİŞTİR.İŞİ ALAN ARKADAŞ İŞİ BİTİRİP PARASINI BU GECE ALACAKTIR.İŞİ BİTİRDİKTEN SONRA BU POSTA PARASINI ALDIĞINA DAİR BİR POST GİRMESİNİ İSTEDİM TAKİPTE KALABİLİRSİNİZ.

**************ların bu sektöre girmesi gerçekten acı.