Bu doğru konuşmuyor bak hakaret etmeden söylüyorum
Burada iş yapmak isteyen arkadaşlar dikkatli olun diye yazıyorum bu mesajı
Hakaret ettiğin ben Bilge okul yazılım ve bilişim Ticaret Limited Şirketi sahibiyim
Vergi dairesi ostim
Vergi no 1710492651
girip araştırma yapabilirsin
Bu da uzman kiralada profilim
https://www.uzmankirala.com/uzman/bilgeokul

Peki sen kimsin şu bilgilerini bir yazsana biz de seni tanıyalım
Türkiye'de 50 ve üzeri kuruma yazılım hizmeti veriyoruz Otel Okul blog ve benzeri birçok konuda müşterimiz var zaten kurumsal müşterilerimiz olmasa Limited şirketine gerek olmaz
Freelance olarak hem de yazılımcı olmayarak çalışacaksam yazılım için limited şirket niçin kurayım??
Biz burada Ticaret yapıyoruz helal rızık aramaya çalışıyoruz
Ben sana kendi sunucumdan link gönderdim hazır bak diye Sen orada bir tane bile hata bulabildin mi Hayır bulsaydın zaten söylerdin veya ekran görüntüsü atardın
Niçin benim sunucumda kurulu iken bir tane bile hata bulamadın?
Sen illaki bana gönder Ben kendim kuracağım diye tutturdun Ben zaten en başta senden şüphelenmiştim konuşmalarından ve şüphelerim gerçek çıktı.
Sen bir yazılım istersin adam kendi sunucusunda yazılımı hazırlar sen girersin kontrol edersin Tamamsa ödemeyi yaparsın kodları teslim alırsın ama sen çakallık yapıp beni kandırmaya çalıştın Ben de tedbir aldım zaten sana ben Yukarıda yazdım sana gönderdiğim kodları benim dışında kimse Düzeltemez diye yazdım bırak da bu kadar da hakkımız olsun kimse şüphelendiği kişiye parasız iş teslim etmez.
O nasıl olur tanışırsın o seni bilir yap falan o zaman olur ben şüphelendiğim bir kişiye tedbir alıyorum.
Bir de kalkmışsın gönderdiği kod çalışmıyor diye hakaret ediyorsun yaptığım işi hayvana benzetiyorsun. Yani adam dolandırmadım diye bir de kızıyor
Bir de senin ************** olduğun şuradan zaten anlaşılıyor Hadi benim yaptığım işi beğenmedin niçin hocam olmadı müşteri seninle çalışmayacak demek yerine benim yaptığım kodları bak altını çiziyorum benim yaptığım kodları başkasına gösterir hayvanlara Benzetme nedir yani benim sana gönderdiğim kodlar tamamen bana ait. Sen hangi vicdanla benim yazdığım kodu başkasına gösterirsin beğenmediysen olmadı dersin başka bir kişiden sıfırdan teklif alırsın. Bir de kodları düzelttiremeyince dinazor diye dalga geçiyorsun Demek ki Sen zaten paramı ödememi kafana koymuşsun bu şekilde Ticaret olmaz daha mantıklı daha çözümlü bir şekilde iş yapmaya çalışırsan önüne doğru insanlar çıkar
Senin gibiler yüzünden kime güveneceğimizi artık bilmiyoruz gerçekten ihtiyaç sahibi olan ve dürüst insanlara yardımcı olamıyoruz
Evet buyur gel ofisimizde sana insanlığı anlatayım sıkıntı yok yalan mı atacağız. Türkiyenin meşhur okul ve dil kurumları ile çalışıyoruz.
Başkasına iş yaptırabilirsin ama ben bir kere **************lık yapmaya kalkan bir kişiye bir daha beş katı ödeme yapsa bile yardımcı olmam.
Forumda illaki birilerini bulursun işini yaptırmak için belki de yaptırırsın da ama hiçbir zaman seni benim gözümde yaptığın hatanın olmadığı anlamına gelmeyecek.
Tabii bu kadar yazıdan sonra bir çok kişi okuyor sen de dikkat edeceksin ismim çıkmasın diye işi yaptırdım parayı ödedim bakın ben de sıkıntı yok diye yazcaksın ama ben gelecek için tavsiye de bulunayım bu işi bir şekilde yaptırırsın adam bulursun
Neymiş işi bitiren yazılımcı buraya yazacakmış e tamam da bu benim yaşadıklarımın olmadığı anlamına gelmez ki
ancak genç yaşında madem Ticaret yapmak istiyorsun o zaman bundan sonra bir daha kimsenin ekmeiği ile oynamama için kendine söz ver.
Son olarak
kardeşim kafanı helal rızka çalıştır
İnşallah ders almışsındır işini de görmüşsündür. Ne olursa olsun yine de genç yaşında sana başarılar dilerim