Merhaba şuan sitemde 15e yakın makale var bu makaleleri gireli de 1ayı geçti hit yerlerde zaten sosyal medyadan çekebiliyorum 3-5 o da bazen hatta yok desem yeridir.

Aramalarda sadece domaindeki kelime çıkıyor ki 2.sırada.. Açtığım sosyal medya hesabı 1.sırada tam bir utanç kaynağım..

Seo'dan pek anlamam tek bildiğim makale girip görsel ekleyip 3 adet anahtar kelime atayıp çıkmak. Sayfalar, yazılar index almış ama kaçıncı sıradalar emin değilim domain de yeni tabi etkisi var bunda.

Sormak istediğim konu şu ; 40-45 veya daha fazla makale girdikten sonra mı SEO çalışması yaptırmalıyım yoksa şimdi mi?

Şuana kadar backlink almadım

Bir de SEO çalışması malum işinin ehli olanlar biraz tuzlu yapıyor. Hakediyorlar bana göre özellikle ülkemizde seocuyum demeyen yok ama bu parayı seo yerine adwords reklamına yatırmak daha mı karlı? Reklamdan gelen hit baz alındığında belli oranda bilinirlilik ve otorite oluşmuş olacak e haliyle 3. / 2. Hatta 1.sayfada bile çıkabilir

Uzun tuttum biraz kusuruma bakmayın bariz acemilik, heyecan :) şimdiden okuyan okumayan herkese teşekkürler :)