Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 17 Şubat 2019, 02:05
Avatar Seçilmemiş
AZRaeLeM AZRaeLeM şuan çevrimdışıdır.
http://www.beyamca.com
 
Üyelik Tarihi: 17 Haziran 2014
Cinsiyet: Erkek
Meslek: Öğrenci
Konum: Ankara
Ad, Soyad:
Mesajlar: 504
Beğeniler: 115 / 122
Ticaret: 9, 100%
Canlı yayının nasıl olacağından bahsetmek istiyorum. Youtube Canlı yayın programı OBS Studio ile canlı yayın yapacağım. Önde 1 dakikalık bir video, gif tarzı bir şey ekranda sürekli dönecek. Arka planda bilgisayardan herhangi bir müzik programına 100-150 müzik atacağım, o müzikler 7/24 dönüp duracak. Canlı yayından kastım budur, bağlanmayacağım, oyun vb. yayınlar yapmayacağım. Sadece OBS programı ile 1dk lık bir videoyu yayına yansıtacam, masaüstünde müzik programında çalan seside yayına yansıtacağım.

Bunun için sunucu arıyorum. Bu işlerdende pek anlamıyorum. Vps Vds Sanal Sunucu Kiralık Sunucu Ekran Kartlı sunucu filan kafam çok karıştı.
Bir firmadan deneme amaçlı VDS sunucu aldık, programı yükledik fakat program açılırken GPU hatası verdi.

Öğrenci olduğum ve bu işten gelir elde etmediğim için bütçem kısıtlı. Bahsettiğim programı açabilecek bir sunucu arıyorum. Öyle özelliklerinin yüksek olmasına filan hiç gerek yok. Sadece o programı açsın, 7/24 kesintisiz yayın işlesin yeter. 100-150 şarkıda 2-3gb alan anca kaplar.

Vps mi Vds mi Ekran kartlı sunucu mu hangisi oluyorsa, nasıl oluyorsa, fiyat tekliflerinizi bekliyorum. Daha önce bu tarz çalışma yapmış arkadaşlar varsa onlardanda destek bekliyorum, ne yapabilirim, nasıl yaparım.
http://www.beyamca.com