Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim....
Sanırım yanlış anlaşıldım. İllaki en fazla ücreti verene satacağım demedim. Kafamda bir rakam var o rakamlara yakın teklif verenlere vereceğim demek istedim...

Zaten sitenin ölüsü Adsens'ten günlük 6-7 Tl bırakıyor. Şöyle kabaca bir hesap yaparsak sizin yaptığınız teklifi zaten ben 2-3 ayda kazanacağım. Bu fiyata altın yumurtlayan tavuğu neden keseyim? Affiliate ve diğer kazanç yollarını saymıyorum bile...

Şöyle bir ilanlara bakayım dedim, adam 500-600 günlük ziyaretçili site için 3.500 tl fiyat çekmiş, dedim o siteye bu fiyatı çektiyse benim site acaba ne kadara gider diye düşündüm...

Diyeceksiniz ki e o zaman neden satıyorsun?
Onu da şöyle açıklayayım, örgü işi zahmetli, içerikler için fazla uğraşman gerekiyor. Galerili sayfaları hazırlamak bazen 2-3 günümü alıyor. Resimleri indir title alt tag gir optimize et falan uğraştırıyor. Dedim örgü konusunu bırakayım başka bir şey üzerine odaklanayım...

Teklifiniz için teşekkür ederim ama eğer ben bu siteyi 500.00 TL ye satarsam verdiğim onca emeklere yazık etmiş olurum. Teşekkür ederim...
Hayırlı İşler