Site Adresi : [SIZE=3]bababacklink.com ( Reklamlar Aktif Korkumuz Yok :) )[/SIZE]

Neden bunu yapıyorum?

Adsense doğru sektör seçildiğinde nasıl para kazanılacağını görmenizi istiyorum. 2 ay boyunca hergün siteye makale atılacak ve size gün gün gelir TBM ve Gelir paylaşılacaktır.

10 Kişi takipteyim yazması yeterlidir konu sürekli güncellenecektir.

Kurumsal bir site açacağım ismime özel o yüzden bu sitede biraz eğlenelim, bilgi paylaşalım, testler yapalım diye bu konuyu paylaştım. Katılım ne kadar çok olursa o kadar istekli ve zaman ayırabilirim.

[COLOR=#B8312F][SIZE=6]SİZE GÜVENİYORUM TEST AMAÇLI YAPIYORUZ REKLAMLARA SALDIRMAYINDA GÜZEL BİR KONU OLSUN :)[/SIZE][/COLOR]

1. GÜN

Düşen domainden içerikler çekildi getir yapıldı.

Adsense Reklamları Siteye Eklendi. ( geç saatlerde eklendi gün bitmeye yakın )
Oto Reklam Kodu içine yerleştirildi tüm reklamlar aktif olacak şekilde seçilip kod yerleştirildi ( Optimize vs uğraşamam )

2. GÜN

75 adet başlık çıkarıldı gerekli kategoriler oluşturuldu ( footer da var bakarsınız )
100 kelimesi 1,5 tl yazan bir arkadaşımız var ona iletildi yazmaktadır.

3. GÜN

iÇ SEO yapıldı.
Tema değiştirildi uckan teması kuruldu
Site cloudflare tarafına alındı.
Title description hedef kelime öbeklerine göre değiştirildi.
Yeni kategoriler eklendi ( makaleler gelince gireceğim )
Kazanç düne göre daha az fakat daha yeni güne geçeli 2 saat olmadan bugünün parasını geçmiş gibi duruyor :) TBM tavan tabi gene ;)
Reklamlar optimize edilmedi hala adsense sadece çoğaltılarak yerlerine koyuldu ( optimize yok gerek yok )
Adblock reklam engelleyici eklenti kuruldu.
https://www.bababacklink.com/seo-araclari/seo-analiz/ analiz araçları kısmı aktifleşti.

4. GÜN

4 ADET yeni içerik girişi yapıldı.
2 adet yeni kategori oluşturuldu.
Ciddi gelir ve hit artışı mevcut tema değişimi olumlu tepki verdi.
17 tl kazanıldı.
Makaleler için 2 farklı yazar ile anlaşıldı yazıları bekliyorum