impjix adlı üyeden alıntı

Aynı konuyu açacaktım, sizinkine rastladım. Eskiden eklediğim sürüyle site var hiç onay istemiyordu, şimdi yeni dandik bi site açmıştım acayip hit almaya başladı site, kodları ekledim 2 gün sonra red geldi. Demek sistemi değişmişler.

AinaKaradas adlı üyeden alıntı

Dun gelen bu uygulamayla guncelleme oncesi sonrasi ayrimi kalkti. Yeni eklenen her site onay alacak, ki bugun bir sitem 1 saatte onay aldi diger sabahtan beri bekliyor (max 14 gunde sonuclanir diyor ama tahminim en gec 1-2 gunde cevaplanir)

Not: Ayrica eskiden Hazir gorunen bazi siteler de onaysiza donmus

RADEMON adlı üyeden alıntı

Hocam benim hesap yeni yani açalı 3 ay flan olmuştur en fazla. 1 aydırda kullanıyorum.. İlk siteyi ekledikten sonra diğer sitelere onay istemedi bu normal mi? Yani yeni açılan hesabın güncelleme almama olasılığı var mıdır? Daha pin almadım bu arada kesinlişmiş 26 lira var

dontlike16 adlı üyeden alıntı

Evet önceden ilk onaydan sonraki sitelere onay gerekmiyordu. Şuan güncelleme bütün hesaplara vuruyor artık her site eklemelerinde onay alınacak. Şans tamamen, yarında cevap gelebilir 2 gün sonrada şansın varsa ilkinde onay alabilir.

Fikirler için teşekkürler. Az önce red cevabı geldi. Siteniz henüz reklam göstermeye hazır değil dendi.
Sizce içerik eklemeye devam mı etmeliyim? Ne kadar süre sonra tekrar başvuru yapayım? Fikirleriniz neler?