Yeni seriniz hayırlı olsun. Nacizane tavsiyede bulunmak istiyorum ki siz zaten bunun farkındasınızdır eminim. Genelde youtube üzerinde veya farklı platformlarda bir hevesle serilere başlanıyor ya müfredaata uygun gidilmiyor yada 3 4 video sonrasın da ne yapacağına içerik sahibi karar veremiyor. Öncelikli olarak çalışma programınızı tam anlamı ile oturtun ve video serinizi çalışma listenize göre uygulayın. Ayrıca bu tarz videolar çok olduğundan dolayı izleyiciyi her içerik sahibinden birşeyler kapmaya çalışıyor bundan dolayı izlenmeler düşük olacaktır diye tahmin ediyorum. Fakat yine de bu sizin hevesinizi kırmasın, ileride güncel php eğitim serisi kimde vardır hangi kanal A'dan Z'ye anlatıyor diye sorulduğunda bir marka değeriniz olacak ve insanlar sizi önerecektir. Bu tarz içerik videoların da bende amaç izlenme ve kanal büyümesinden ziyade marka değeri oluşturmaktır. Nacizane görüşlerimi paylaştım ( takipteyim. ) yolunuz açık olsun.

Umarım eğitim seriniz ile bir kaç kişi bile olsa bu sektör de bilgi sahibi olabilir.. :)

+ Yukarıda yazdığım mesaj size özel değil, genel olarak içerik üreticilerine hitaben düşüncelerimdir :)