hkccrn adlı üyeden alıntı

Hostgator ve godaddy kullandım. Godaddy sorun yaşadığım için hostgatora tasimistim. O yüzden hostgator diyorum. Aws hakkında bilgim yok. 1and1 ise listenin sonlarının da sonlarında olabilir. Öyle bir firma niye bu sektörde hala yer alır bilmiyorum

Hostgator hiç kullanmadım ama nedense bana güven vermiyor. Şuana kadar herhangi bir sorun yaşadınız mı ?

İlk defa duydum, inceleyeceğim. Teşekkürler :)

Aykut adlı üyeden alıntı

Her fırsatta belirttiğim gibi Godaddy'den iyisini görmedim. En azından kullandığım 6-7 hosting arasından en iyisi o.

Domainlerimi hep GoDaddy üzerinden satın alıyorum domain konusunda oldukça memnunum.

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Amazon iyidir, fiyat açısından uygun geliyorsa kullanılabilir.

Ankette yer alan diğer firmalar maalesef iyi değil.

Siteground ve Greengeeks yabancı kaynaklarda en çok olumlu yorum alan firmalar olarak dikkatimi çekiyor genelde. Fastcomet var ayrıca.

Greengeeks, Fastcomet ve Siteground'ı yeni duydum, fırsat bulunca inceleyeceğim.
Teşekkürler :)

themakarov35 adlı üyeden alıntı

amazonun speed test yaptim 10 farkli lokasyonda up down 10 falandi ortalama hepsinde digitalocean cok hızlı , azurede cok hızlı ama fiyatlari yüksek , google cloud da iyidir.
aylik 10 tlye hosting alincaksada secureserver(godaddy) derim sunuculari güvenli.

Görüşleriniz için teşekkür ediyorum (Y)

turk5 adlı üyeden alıntı

Avrupa'da olmasi acisindan OVH önerebilirim. Amerika'dakileri latency acisindan tercih etmiyorum.

OVH'yi de daha önce duymadım, onu da inceleyeceğim. (Y)

Hepinize görüşleriniz ve yorumlarınız için teşekkürler :)