Pubg Mobile Lite Nedir?
Merhabalar bu yazımızda çoğumuzum severek oymadığı Pubg Mobile oyununun Lite Apk sürümünden bahsedeceğim.

Bildiğiniz üzeren Pubg Mobile aşırı derecede depolama alanına ve Ram’a ihtiyaç duymakta. Bundan dolayı Pubg Mobile oyununu her cihazda açamamaktayız, açsak bile maalesef üst düzey grafik ayarlarında oynayamamaktayız. Aslında geçende Pubg Mobile Kasma Sorunu ve Pubg Grafik Ayarları düzenleme adlı iki farklı makale yazmıştım ama yinede çoğu cihazda hâlâ sorun yaşanması beni üzdü. Bu sebepten Pubg Mobile Lite Apk dosyasını buradam indirebilmeniz için link bırakıyorum. 🙂

Pubg Mobile Lite Eksiklikleri Nelerdir?
Normal Pubg Mobile ile Pubg Mobile Lite arasında bir fark olmasaydı herkes Pubg Mobile Lite Apk indirirdi değil miydi? Bundan dolayı indirmeden önce bilmeniz gereken Pubg Mobile Lite Apk eksikliklerini söyleyeceğim.

1-)Normalde 100 kişinin oynadığı hatritada siz 40 kişi oynayacaksınız.
2-) Ses kalitesinde azalma yaşayacaksınız.
3-) 8×8 haritalar yerine 2×2 haritalarda oynayacaksınız.

Pubg Mobile Lite Sistem Gereksinimleri Nelerdir?
Pubg Mobile Lite sadece 250mb lik depolama alanına ve 1gb ram’ a ihtiyaç duymaktadır. Bundan dolayı düşük özellikle cihazlarınızda bile rahatlıkla Pubg Mobile Oyunun keyfini

Pubg Mobile Lite Apk İndirmenizi Öneriyor Muyuz?
Aslında normal Pubg Mobile ile Pubg Mobile Lite arasında sadece yukarıda bulunan üç maddelik fark olduğundan kararı size bırakıyoruz. Yalnız normal Pubg Mobile dan vazgeçmeden önce daha önce okumadıysanız mutlaka Pubg Mobile Kasma Sorunu ve Pubg Grafik Ayarları düzenleme adlı makalelerimi okumanızı tavsiye ediyorum. Burada yazan işlemleri denedikten sonra hâlâ sonuç alamadıysanız Pubg Mobile Lite Apk indirmenizi tavsiye etmekteyim.

Gerçi Pubg Mobile Lite Apk bizlere gerçek Pubg Mobile deneyimi sunmak için elinden geleni yapmış. Hatta silah çeşitliliği ve harita kısmı güzel, sadece 100 kişi yerine 40 kişi ile oynamak ve haritanın biraz küçük olması sorun. 🙂

Pubg Mobile İndirme Linki
Pubg Mobile Lite Apk

Kaynak: Pubg Mobile Lite Apk Nedir? (Sistem Gereksinimleri, Son Sürüm İndirme Linki, )