mehmetmasa adlı üyeden alıntı

Düşüş yok diyenlerden uzak durun. Sosyal medyalar bizim değil sonuçta bundan 2 yıl önce twitter bot takipçi satışı yapıyordum ve her seferinde "Anlık düşüş olmasa bile sosyal medya güncellemelerinde yüksek miktarda kayıp yaşayabilirsiniz " diye belirtiyordum. Twitter geçenlerde yaptığı bir güncelleme ile 100 Bin bot alan müşterim 80 Bin tanesini kaybetti :)
Bot takipçilerde anlık düşüş olmayabilir ama bir güncelleme ile neredeyse hepsi silinebilir. Bu güncellemenin ne zaman geleceğinide bilemeyiz belki de yarın gelir. :)

Linuxer Yıllardır bu piyasadayım takipçi satın alarak hit çekebileni göremedim. Takipçiler süsten başka bir şey değil ( Kendimde satış yapıyorum. ) Yıllar önce ilk çıktığında takipçiler gerçekten aktifti twitterda tweet attığınızda RT/FAV falan geliyordu artık öyle bir şey kalmadı. Sosyal medya takipçisi alıp kendi sitenize hit çekmeyi düşünüyorsunuz sanırım 100 Bin takipiç alsanız 5-10 hit anca çekebilirsiniz.

Hocam bilgilendirme için teşekkür ederim çok makbule geçti, şuan vazgeçtim almaktan.