PRATİKOL KURUÇEŞME /Tanecikli Ürün Çeşmesi /Dry Food Dispenser ___

Satılık İş ve Marka

Sağlık sebeplerimden dolayı oldukça karlı olan iş yerimi satılığa çıkartmak zorunda kaldım. 2003 yılında açık bakliyatı daha iyi şartlarda satabilmek için musluklu bir reyon tasarlayarak bu işe başladık. Tamamen kendi tasarımlarımız olan satış reyonlarını üretip satarak ve sık sık kalıp yaptırarak eğlenceli, zorlu ve masraflı bir süreçle günümüze kadar geldik.

Ürünlerimiz profesyoneldir. Montaj talımatı ve 2 kişiyle yaklaşık 20 dakikada monte edilebilmektedir.

Demonte olarak gönderdiğimiz için Kargo hem ucuz hemde sağlam teslim edebilmektedir.

Türkiye genelinde 60 dan fazla ilde ve ilçelerinde referanslarımız vardır.

10 tane ülkeye ihracatımız oldu.

www.pratikol.com

Müşteri kitlemiz: Süpermarketler, Petshoplar, Aktarlar, Fabrikalar, Askeriye kantinleri, Yurtlar ve oteller

Üretim yeri; Biz Mersin’deyiz fakat Türkiye’nin neresinde üretim yaparsanız yapın fark etmez. 300 m2 bir alan, marangoz makineleri ve 2 kişi ile üretim yapabilirsiniz.

Herhangi bir depo dükkan yada arsamız yoktur.

İşyerimiz için istemiş olduğumuz …………… içinde Stoklarımız, Kalıplarımız, Patent haklarımız, Müşteri portföyü ve marangoz makinelerimiz de vardır.

Ödemenizin bir kısmını menkul yada gayrimenkullerle de yapabilirsiniz.

Eğer bu sektörde olan biriyseniz, 1 ila 3 yıl içinde ödediğiniz parayı geri alabilirsiniz. Fakat benim yaptığım gibi yerinizde durup bekleyecekseniz satın almayın. Bu kadar karlı bir iş bulamayacağınıza da eminim fakat gözüm arkada değil alan kişi hayrını görsün. Tek istediğim müşterilerimizi memnun etmeye devam etmenizdir.

İletişim: 0532-333 76 95 / info@pratikol.com
www.pratikol.com