Evet arkadaşlar bu hafta içi yeni açtığım bir site var oyunguncelleme adında.Şimdi yazacaklarım tamamen doğaçlama ve içimden gelenleri yazacağım.Arkadaşlar oyun oynamayı seviyorum ve birilerine bilgi aktarmayı bildiklerimi öğretmeyi.Daha sonra ne yapabilirim diye düşündüm ve en sonunda bir oyunlarla ilgili site açmaya karar verdim.Ve sonunda bu siteyi yaptım.Bu siteye gerekirse günde bir haber olsun yayınlayacağım.Hiç öle bir beklentimde yok sadece severek yapmak istiyorum.Onun içinde durmadan devam edeceğim.Bundan önce birçok şey yaptım ama hep tam başarıyı elde ettiğim zaman pes ettim ve bıraktım.Her zaman en iyisi olsun dedim ilk başlarda ama şunun farkına vardım ki hiçbirşey hemen olmuyor.
Onun için ilk olarak durmadan çalışacağım bir kaplumbağa misali yavaş ama durmadan ilerleyeceğim.Aranızda bana katılmak isteyen olursa yorum yazsın özelden mesaj atsın ulaşsın konusalım birşeyler çıkaralım oraya.Hiçbirşey bilmesine gerek yok ilgisi olan herkes yorum atsın ben elimden geldikçe bilgi vereceğim.Bu site de yada ileri ki zamanlarda yapacak olduğum projelerde bulunmak isteyen herkesi beklerim.Hobi olarak gören birşey ile uğraşmasını seven herkes davetlimdir. :)

www.oyunguncelleme.com