Değerli wmaraci ailesi öncelikle hepinize merhaba.Sosyal medyayı herkesimden insan kullanmakla beraber yaklaşık bir aydır düzgün bir şey paylaşamıyorum ve baskı altındayım.

Diyanet İşleri Başkanlığında imamlık yapmaktayım aynı zamanda DHBT Dersleri adına bir sitem ve bu sitemin Facebook grubu var.

Malumunuz devlet memuru olduğumdan dolayı siyasi paylaşımlar yapmak yasak.Ama ister istemez sosyal medya organlarında bir çok şeyden etkilenip paylaşımlar yapıyorum.Yaklaşık 6 bin üyeli bir kapalı grubum var.Bu grupta yaşadığım bir üç dört tane olay beni bir aydır rahatsız etmekte.

Her ne kadar ders çalışma sitesi grubu olsada insanları uyandırmak öncelikle imamların görevidir.Malum bir çok yobaz dindarlar yüzünden insanlar dinden soğudu ve imam osurursa afedersiniz cemmat batırır sözü de doğru toplumumuzda benim gibi genç aklını kiraya vermemiş insanlarada örnek olabilmek adına gruplarımda zaman zaman güncel konuları değindiğim oluyor.Bir nebi beyin fırtınası ve düşünme odaklı ...

Hepinizin bildiği gibi son zamanlarda kemal kılıctaroğluna atılan bir yumru ve 800 kişinin avukatlık yapması .Peki devamında 5 yaşındaki 3 bucuk yaşındaki cocuklara tecavüz ve ölüm.....ben bununla ilgili üc beş paylaşım yaptım ve sayfamda acık söylemekle beraber ak trol dediğimiz insanlar malesef grupta yaygarayı kopardılar.hatta olumsuz pay yapana bile izin verdim.malesef her ne kadar anlatmaya çalıştı isemde anlamadı ve ekmeğimle tehtit etti . Bugün artık vatan haini pkk vb şeylerden dolayı iyice sinirlendim.son olarak ta ukaleca ekmeğinden edicem dedi ve cimere ismimi daha doğru yazmadan bazı fotolar ekleyerek şikayet ettiğini ukalaca mesaj olarakda facebook hesabımdan yazmış.

Biliyorum yazdığı şikayetten bir sonuc alamayacak .Ama ben ister yazsın isterse yazmasın yazdıklarına binaen suc duyurusunda bulunmaya karar verdim.Din veya Diyanet İşleri AKP'nin arka kapısı değil.Tecavüzcülere ses cıkarmayanlar osman dayılarına ses cıkarsınlar kaldıki chp ithamında bile bulunmuşlar acık söylemek gerekirse chpli bile değilim.Sadece tek bir kişiye inandım oda rahmetli Muhsin Yazıcıoğludur.

Yapılan pkk ve vatan haini damgalaması ve ekmeğim ile tehtit eden bu kişinin yazışmaların bir kısmı olmak üzere sosyal medya linki profil bağlantısı elimdedir.Avukat olan arkadaşlardan bu konuda yardımcı olmalarını talep ediyorum nasıl bir yol izlemeliyim.Normalde yapacağım bir şey değil .ama resmen o kadar rahat yazmışki cimere ve öncesine birincisi bu şahış görev yerimde bile değil ikincisi vatanımı memleketimi onlardan cok seviyorum vatanım icin bu güne kadar hakeretim olmadı .evet daha uzatmak istemiyorum ama bu mesajımı okuyan değerli okuyuculardan bilgisi olanların bana tavsiyede bulunmasını rica ediyorum.pazartesi günü kafaya koydum bir dilekce yazıp sonuc cıkmasa bile işlem başlatmak istiyorum görüşlerinizi alabilirmiyim.