Eğer yaptığın paylaşımlar sana göre doğru lakin devlete göre yanlışsa AKP'ye göre demiyorum bak devlete göre diyorum, sonra sende ak trolsün diye dolanma ortalıkta. İstediğin yere şikayet et belki adam ceza alır. Ama o sana karşı suç işlemekten alırken sen devlete karşı suç işlemekten ceza alırsın ki buda ister istemez seni meslekten edebilir, bence siyasi paylaşımlar yapmaktansa madem imamsın islamın ne kadar güzel bir din olduğunu, düşmanın bile olsa sana taziyeye gelmiş birine vurmaman gerektiğini, hatta kafirlere peygamber efendimizin yaklaşımını, taşlamalarına ramen kötü bir söz söylemeyişini, küçük çocukları istismarın ne kadar kötü bir şey olduğunu vs. vs. anlat sonuç olarak insanları kutuplaştırmak yada siyaseten eleştirmek yerine imamcım doğru yolu göster ki insanlar doğru yolda bir araya gelip doğrunun ne olduğunu görebilsin. Ha yok ben din adamlığı değil siyaset yapacağım diyorsan da cübbeni çıkarıp çıkacaksın meydanlara siyaseten konuşacaksın, günümüzde böylesi çok fazla insan var. Ayrıca karşındaki kişinin görüşü ne olursa olsun kazanmakla mükellefsin, ak trol ne demek? Adamın doğrusu ona doğru, senin doğrun sana doğru, lakin asıl doğrunun islamdan geçtiğini unutmamakta fayda var.