Boş zamanlarımda yazdığım bir İnstagram botum var ve tamamen legal olarak çalışıyor. Bu projeyi benimle birlikte geliştirecek ve fikir verecek kişi veya kişilerle iletişime geçmek istiyorum.

Mevcut Özellikler

• İnstagram Oto Takip (Belirlediğiniz bir listedeki kişileri istediğiniz aralıklarla ve istediğiniz adet kadar takip eder.)

• Takipten Çık (Daha önceden takip edilen kişileri istediğiniz aralıklarla ve istediğiniz adet kadar takipten çıkar.)

• Ana Sayfa Beğen Botu (İstediğiniz aralıklarla ana sayfaya gider ve istediğiniz adet kadar ana sayfadaki paylaşımı beğenir.)

• Arka planda ve sizi meşgul etmeyecek şekilde çalışır.

• İşlemleri tamamladığında rapor verir ve yaptığı işlemleri kaydeder.

• Herhangi bir hesabın takipçilerini, seçtiğiniz bir paylaşımı beğenenleri, belirlediğiniz hashtagdeki son gönderiyi beğenenleri, belirlediğiniz lokasyondaki son gönderiyi beğenenleri otomatik çeker ve liste haline getirir. (Yeni)

• Takip isteği gönderdiğiniz ve isteğinizi onaylamayan kişileri otomatik çeker ve liste haline getirir.(Yeni)

• Görsel olarak daha işlevsel hale getirildi, webbrowser desteği kaldırıldığı için selenium kullanılarak kodlanmaya devam edildi.(Yeni)

Eklemek İstediğim Özellikler

• Otomatik post paylaşımı.

• Çoklu hesap kullanımı (Aklımdaki sistemde döngüyle farklı hesaplara planlı iş yaptırmak var yani birinden çıkıp diğerine girecek o şekilde. Ancak proxy mantığıyla da aynı anda işlem yapacak şekilde yapılabilir kafa yormadım.)

• Lisanslama ve kodların güvenliğinin sağlanması.

• Sonuç olarak proje tamamen bittiğinde ücretsiz olarak dağıtacağım veya 10 lira gibi bir rakama satışını yapacağım, bu sebepten yardım edebilecek kişilere şimdiden teşekkür ederim.