Sitemize havale/eft yoluyla yapılan ödemelerde müşterinin ödemesinin onaylanması için ''Ödeme bildirim formu'' doldurması gerekiyor. İşin komik tarafına gelelim ;

Bir müşterimiz var, soyismi ''Ç'' harfiyle başlamasına rağmen soyismini gidiyor ödeme bildirim formuna ''C'' ile başlayarak yazıyor. Sonra ödemem neden onaylanmadı diyor.

Şimdi diyeceksiniz ki ''Ya arkadaş ramazan ayındayız,insan dalgın olabiliyor, bu işlerden anlamıyor olabilir vs biraz anlayışlı ol''

Aynı şeyi bundan 11 gün önce de tekrarladı o zamanlar ramazanda bile değildik. Biz o zaman doğrusunu defalarca anlatmamıza rağmen gitti ısrarla soyismi ''Ç'' ile başlamasına rağmen forma ''C'' ile başlayıp yollayıp durdu. İşler yoğun olduğu için ve yüklemek istediği miktar küçük bir rakam olduğu için biz bakiyesini ödemeyi almadığımız halde ekledik.

Şimdi yine aynısını yapıyor ardından destek talebi atıyor. ''Ödeme yaptım neden onaylanmadı'' diye. Yine doğrusunu anlattık bu sefer çok şükür soyismini doğru yazabildi.

Bugün forumda dolaşırken bir arkadaşın konusunu gördüm,nihat hatipoğlunun programında ilahi rap söylüyorlar. Teyzeler de kafayı alaçatı ''yeşil madde'' festivalindeymiş gibi sallıyor :D Güler misin, ağlar mısın...

Allahını seven ''29 ekim 1923'' yedeğini alıp format atsın bu ülkeye. Ben artık gerçekten çok üzülüyorum ülkemizin geldiği hale.