1. Birden Fazla hesap kullanılmaz. Tek Hesap ile her site için reklam verildiği için.
2. Fatura bilgilerini tam doldurmamak sorun çıkarmaz hesabın tekrar etkinleştirildiğinde yeniden girmeni isteyeceklerdir.
3. Askıya alınan hesap açılmaz ise tercihler sekmesinden hesabını iptal et paran 2-3 haftaya banka hesabına geri yarat.
4. Askıya alınan hesabın açılma durumu nedir ? Verdiğiniz site politika uyan site ise hemen açarlar ancak diğer açtığınız 2 hesabı kapatınız. Örnek veriyorum ben takipçi işi yapıyorum ve reklam veriyorum hali ile hesabım haftada 1 veya 2 haftada 1 askıya alınıyor kendime geliştirdiğim taktik ile hesabı mı 24 saat içinde tekrardan etkinleştiriyorum.

Sonuç: Diğer 2 adet hesabını kapat dostum (Ayarlar-Tercihler-Hesabı iptal et) ardından ilk açtığın hesap ile tekrardan ads ulaş ancak fatura bilgisi vs. şeylerini doğru yazmayı ihmal etme. Zaten bir sorun yoksa hesabın en geç 3 iş gününde açılır. Yapamaz isen (ÜCRETLİ) şekilde yardımcı olurum ancak verdiğim bilgiler ile yapabilirsin.

İyi forumlar.