Merhaba Arkadaşlar Daha Önceden 1 Konu Daha Açmıştım Bununla İlgili Arkadaşlar Olumlu Olumsuz Dönüş Yapmadıkları İçin Son Defa Açıyorum Bu Konuyu Gerçekten Bu Projede Beraber Yürüyüp Yol Almak İsteyen Arkadaş Arıyorum Genel Olarak Gelen Sorular Maddiyat Yonunde Oluyor "Hayır Şuan İçin Bir Maddi Talebim Yok" Çünkü Sunucu Kendı Sunucumuz Filesım Var Beraber İsim Kararlaştırıp Sitesini Açacağız Ve Planlı Programlı Bır Şekilde Reklam Yapacagız Altyapı Tarafından Hiçbir Şüpheniz Olmasın Piyasada Aylıgı 600 TL Bandında Olan Bır Oyuncu Sunucumuz Var Dediğim Gibi Altyapıdan Yana Hıcbir Sıkıntı Problem Yok Ve Genel Olarak Aradıgın Krıterler Nedır Dıye Soru Geliyor Arkadaşlar "FİLESTEN PACK DAN VE OYUN ICINDEN ANLAYAN ARKADAŞ ARIYORUM " İLERİDE ZATEN BÜYÜK BİR EKİP OLACAGIZ ALLAHIN IZNIYLE. İlk Başta Başlayacagım Arkadaşım Benım Hep Yanımda Olacak Ve, İlerideki Ekibi Beraber Seçeceğiz Bu Benim Çocukluk Hayalimdi Çok Şükür Durumumuz El Verdi Ve Bu Projeye Baş Koydum İlginiz Ve Alakanız İçin Şimdiden Çok Teşşekür Ederim Herkese Hayırlı Forumlar.