Herkese mesajları için çok teşekkür ediyorum. Herkesten istemek ve herkesin cebini yorup arsızlık yapmak istemem. Bir kişiye mesaj atıyor, dönüş olmazsa sonraki yardım etmek isteyen arkadaşa rica ediyorum. Domain ve hosting ihtiyacımız odeaweb tarafından karşılanmıştır. Kendisine teşekkür ediyor, bol kazanç ve müşteri diliyorum. Camiye yardım tarzında bağış elbette istemeyeceğim. Kendinizi yormayacak, cebinizi üzmeyecek rakamlarda bağış yapmak isteyen arkadaşlarım-kardeşlerim PM atabilir. Mesajlarınız için tekrardan teşekkür ederim. :)

Herkese merhabalar, iyi günler ve forumlar dilerim. Çok sevdiğim bir öğretmenim var. Kendisi bana da öğretmenlik yaptı fakat her zaman bir öğretmenden ziyade abi-kardeş gibi yaklaşmaya çalıştı. Şuan Muğla/Fethiye'de öğretmenlik yapıyor. Kendisi bir ortaokula atanmış ve genç kardeşlerimizi robotik kodlama alanında eğitmeye çalışıyor. Sayın hocamıza hosting, domain ve/veya maddi/manevi sponsor olacak arkadaşlarımızı arıyoruz. Şimdiden mesajlarınızı bekliyor, ilginiz için teşekkür ediyorum.

NOT1: Maddi yardım yapmak isteyenlere hocamızın IBAN'ını atacağım. Ben sadece elçiyim. :)
NOT2: Tartışmaya, aşağılamaya ve/veya kırıcılığa yönelik mesajlarınızı lütfen kendinize saklayın.