Bende içimi dökeyim senin aracılığınla. Sana birşey söyleyeyim mi şuan buraya şu servisim çalışıyor yazacak olanların %90 ı yalan söylüyor. İnsanlar o kadar kadar namussuz şerefsiz olmuş ki 30 40 ₺ için kırk türlü yalan söylüyor. Yazık değil mi anlamıyorum insan 30 40 ₺ için bu kadar düşüyor ya çok anlamsız geliyor. Benim 2 tane çocuğum var onlara biraz daha rahat hayat sürmek için normal işimin yanında bu smm işine girdim. Çocuklarımın hakkına giren bu forum üzerinde de bir çok kişi oldu hiç birine hakkımı da helal etmiyorum. Parayı veriyoruz oto beğeni alıyoruz anlık atacak diyor 3 günde beğeni gitmiyor. Takipçi alıyoruz türk diye 1 haftada atıyor oda yabancı. Sağlam bot takipçi alıyoruz düşüş nadir deniyor günlük 2 k düşüyor. Yazık abicim valla yazık paranın köpeği olmayın. 3 kuruş fazla kazanacağız diye kimsenin hakkına girmeyin. Ben benim hakkıma girenlere hakkımı helal etmiyorum. Smm işi biter başka bişe çıkar hiç farketmez yeter ki ağzından çıkan laf yaptığın işi yansıtsın. Konu için teşekkür ederim sayende içimdekileri söyledim.