mkarson adlı üyeden alıntı

Hayırlısı olur sizin için umarım. Keşke .gq uzantı için yatırım yapmasaydınız. Zira uzantı olarak birçok boş domain bulabilirdiniz. Zaten freenom.com ga. , .cf , .gq , .tk , .ml uzantıları bedava veriyor 1 yıllığına. Süre bitimine doğru silip anlık tekrar yeniden kaydedebiliyorsunuz süre bu sayede 1 sene daha artmış oluyor.

Evet bunun için çok güzel domainler var farkındayım şuan da bayağa uzak olduğum bir konu.Bu benim acemelik dönemim olucak baktım güzel olur ise devam ederim gibisinde kafam şuan için. Şuan için insanlar ne olarak bunun gibi siteleri arıyor veya hangi anahtar kelimeler daha çok ziyaretçi alıyor onları arıştırıyorum.Eğer ki tutar ise aklımda daha güzel fikirler var.

Karatius adlı üyeden alıntı

hocam broşür bastırın diyicem pahalıya gelir fakat a4 dosyasına çıktı alarak fotokopi makinesinde çoğaltıp mahalle ve apartmanlara dağıtabilirsiniz sitenin içeriği özelliklerini daha etkili reklam olucağına inanıyorum.

aktüel sitesi değil fikriniz güzel ama böyle birşey de işe yarayacağını sanmıyorum.Yorumunuz için teşekkürler.