Diğer yorumları okumadığım için daha önce yazılıp yazılmadığını bilmiyorum fakat;

Çok güzel bir adım atmışsın. Tebrik ederim. Sabahları lanet ederek uyanmanın sebebi bir sağlık sorunu olabilir keza 1 ayda yavaş yavaş ağrılarının geçiyor olması gerekirdi. Vitamin mineral eksikliği çekiyor olabilirsin kolesterol veya şeker problemi yaşıyor olabilirsin. Bir sağlık ocağına gidip sorunlarını anlat yapmazsa bile rica ederek tam kan tahlili yaptır. Eğer eksik fazla birşey varsa orada çıkar. Hafife almaman gerektiğini düşünüyorum. Bunun dışında çektiğin ağrılar sivilceler sıkıntılar sinir stresler hepsi kısa süre sonra geçecek yerine rahat hareket ettiğin kendini güçlü hissettiğin bir dönem gelecek motivasyonunu kırma. Çok fazla koşma onun yerine hızlı yürümeyi tercih et özellikle kilolu insanlarda koşmak dizler için extrem tehlileki uzun vadede bastonla gezersin :) Dizinden ayağına kadar ön tarafta olan ağrı ağır ayakkabı kullanımında da ortaya çıkar bot gibi. Önemli değil ısınma hareketlerine özen göstererek çözebilirsin. Eğer fizyolojik bir sorunun yoksa ortalama 3 ay gibi bir sürede hem fiziksel ve ruhsal olarak ciddi değişimler yaşayacaksın. Ben senin kadar kilo almamıştım ama yakın versiyonundum. Kilo almadan önce sporla profesyonel anlamda ilgileniyordum. Bir süre mecburi yatış sebebi ile aynı durumu yaşadım. Yani yapabilirsin ve evet hepsi yüksek ihtimalle normal. Yinede doktor şart. Bol şans:)