Merhaba yaklaşık 1 yıldır apkdelisi.com sitemi bloggerda yönetiyorum ama ilerledikçe öğrendimki bloggerın eksikleri var c panel falan gibi özellikler gerekiyor bana bu yüzden hosting alıcam. Ama işte bayada korkuyorum çünkü daha önce hiç Wordpress kullanmadım nasıl kullanacağımı hiç bilmiyorum hosting falan pek bilmiyorum yanı

Sorularım şunlardır.

1. Wordpresse geçtiğimde alexa sıralamam ve googledaki linklerim gidecekmi?

2. En iyi hosting sitesi nedir ucuz ve hızlı varsa önerirseniz çok sevinirim

Ben şimdi Blogger yazılarımı falan herşeyimi kopyalamasını internetten araştırdım ama şimdi domainimi nasıl bağlıyacağım?

Ve benim bir arkadaşım var bilmiyorum ama hosting sayfamız var falan dedi daya yeni aktif ediyoruz dedi gayet ucuz linki ise geyikhost.net yani bana burdan al gel hallederiz herşeyi dedi ama buraya sormadan içim rahat etmedi maalesef hostingler benim bildiğim bukadar ucuz değillerdir bu nasıl bukadar ucuz onu anlıyamadım

Not: Hosting ve wordpressle ilgili hiç bir bilgim yok ve mesela wordpresste domain yazıp /login yazıp giriyormuşuz değşik linkler falan girerek bi yerlere giriyoruz onlar nedir pek bilmiyorum çok sorum ama napayım siteyi wp ye taşımaya korkuyorum nedense yardım ederseniz çok mutlu olurum en kısa zamanda geçmek istiyorum