WebDost adlı üyeden alıntı

2 sene okudum orada sonra yatay geçiş yapmıştım. kötekliye hoşgeldin, Türkiye'nin en iyi ortamına sahiptir. yerleşkede %80 öğrenci yaşar. kimse dönüp sana bir şey demez, elinde bira tüm muğlayı dolaşabilirsin. kötekli tamamen bar ve kafelerden oluşur. eski otogarın karşısında clup var, genelde herkes oradadır. yoğurtçu parkı yazın çok güzel oluyor. pahalı bir yer, yerlisi paragözdür. residorm yurdu ilk sene için iyidir ben 550'ye kalıyordum şuan 1000 olmuştur ama yinede karlı. residorm ortamıda iyidir, kız erkek karışık yurt. mühendislik fakültesi türkiyede en iyilerden diye duymuştum. en şanslı yanı otostopla milletin kredi çekip geldiği tatil yerlerine bedava gidebilme veya ucuz şekilde gidebilme imkanın var (ucuz dediğim muğla'dan bodrum 25 lira). bodrum'a gitme bir şey yok, bomboş bir yer. fethiye, marmaris öncelikli olarak gez. marmarisin barları iyidir. kent kart çıkar en son 4 lira olmuş kötekli-merkez arası. ve hazırlık okuyacaksan çok zor diyorlar, yatıp gezme vakti değil hazırlık, bunu sakın unutma. ve iş bulabilirsen iş bulup çalış, çok paran gidecek. kyk kredi kartı ve iş bankası kredi kartını kullanacaksın, ilkten ben asla kullanmam dersin 2. sene başında bu yazımı hatırlarsın :) muğla=para.

az kalsın unutuyordum akyaka'da pansiyonlarda ve sahilde geçecek gecelerin için şimdiden seni kıskandım...

Ulan aceba gitsem mi diye düşünmedim değil :) "akyaka'da pansiyonlarda ve sahilde geçecek gecelerin " kisminin benzeri bir şekli bizim arkadaşlar tarafindan yapiliyor xd sırf bu yüzden gitmeliyim