Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 13 Ağustos 2019, 23:01
Bipixel Adlı Üyenin Avatarı
Bipixel Bipixel şuan çevrimdışıdır.
Vicdanın senin kıblendir.
 
Üyelik Tarihi: 03 Şubat 2012
Yaş / Cinsiyet: 27 / Erkek
Ad, Soyad:
Mesajlar: 2.235
Beğeniler: 693 / 2486
Ticaret: 53, 100%
Selamlar,

Öncelikle sevdiklerinizle birlikte mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle, iyi bayramlar dilerim.
Detaylara heyecanla başlıyorum;

Yaklaşık 2 senedir piyasa araştırması yapılmış, gerekli teknik ve finansal fizibilitesi tamamlanmış ve hayata geçirilmek için start verilecek bir proje aslında... Proje aşağıdaki nitelik ve şartlara uygun kişilerle uygun görülmesi durumunda paylaşılacaktır.

Projeye İstanbul ili Pendik ilçesinde rahat bir çalışma ortamı sağlanacak özelliklere sahip kiralık yer tutularak başlanması düşünülüyor. Tutulacak yer kuluçka ofisi niteliğinde olup, takımın yemek, kalacak yer, çalışma bilgisayarları ve proje için gerekli olabilecek bir çok şey sağlanması yönünde olacaktır.

Proje global bir marka olması amaçlanıp; teknoloji, bilişim alanına hitap edecektir. Projenin dünya üzerinde emsali yoktur. (Kesinlikle basit tarzda yazılımlarla kısa süreli gelir kazanılacak iş modelleri ile kıyaslamayınız.) Ayrıca proje henüz startup aşamasında iken hızlı bir şekilde markalaşma, kurumsallaşma, yatırımcı görüşmeleri, hukuki yeterlilik kısımlarına başlanacaktır.

Lafı fazla uzatmadan proje içinde yer alacak ve/veya yer almak isteyen arkadaşlarda aranan nitelik ve şartlar aşağıda listelenmiştir.

Graphic designer Max. 2 kişi
Fron end developer Max. 1 kişi
Back end developer Max. 1 kişi
Full stack developer Max. 1 kişi
Yukarıdaki niteliklere sahip kişilerde aranan şartlar;

- Çalışmıyor olması ve/veya projeye istenen zamanı ayıracak olması. (Proje yüz yüze görüşülecektir ve proje ile ilgilenenler için WhatsApp grubu kurulmuş olup özelden talep edebilirsiniz.)

- Belli zaman dilimlerinde bahsettiğim kuluçka ofisinde zaman geçirebilmesi için İstanbul/Pendik'te bulunacak olan ofise gelmesi için bir engel olmaması ve/veya yakınında oturuyor olması.

- 1. Dereceden şehit yakını ve Engelli arkadaşlar öncelik sebebidir.

Yineliyorum. PROJE YÜZ YÜZE DETAYLANDIRILACAKTIR. WHATSAPP GRUBUNA KATILMAK İÇİN ÖZELDEN İLETİŞİME GEÇİN.

-------

15 yıl önce Mark Zuckerberg Harvard’ daki odasına 5 kişi davet etti. Sebebi ise bir iş fırsatı hakkında konuşmak için. 5 kişiden sadece ikisi Mark’ ın yanına gitti ve işi kabul etti. Şimdi ikisi de milyarder.

Dustin Moskovitz 6.5 milyar dolar, Eduardo Saverin 3.4 milyar dolar serveti var.

Bir arkadaşın seninle bir iş fırsatı hakkında konuşuyorsa kulaklarını aç ve onu dinle, dikkate al. Eğer sana geldiyse, sende harika bir şey gördüğü içindir.
Konu Bipixel tarafından (13 Ağustos 2019, 23:53 ) değiştirilmiştir.
Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!
kochost smmfull