Merhaba.. Gerek hobi gerekse benim gibi edebiyata ilgi duyan herkese bir şeyler katabilmek adına güncel mektup bloğunu kurma kararı alarak, 6/8/2019 tarihinde yayın hayatına başladım. Amacım her gün özgün içerik paylaşarak insanlara bir şeyler katabilmek. Hali hazırda ve bilinen dahi olsa tüm içerikleri yeniden elden geçirip özgünleştirerek okur kitleyle buluşturabilmek. Aşk mektuplarından karşılıklı atışmalara, duygusal derinliklerden düşüncevi birikimlere, insanın kalbine akan, kendisine hayran bırakan her ne kadar Türk ve Dünya edebiyatına mal olmuş, ne kadar ustaca, şairane ve ince bir dille kaleme alınmış mektup varsa Mektup.gen.tr adresinden hepsine kolaylıkla ulaşabilmek. Edebiyat ve onun ayrılmaz bir parçası olan Mektup türünü daha çok sevdirmek, derinliğiyle anlaşılabilmesini sağlamak ve daha çok kitlelere ulaştırabilmek için bir bütünlük halinde okur ve ilgili kitleye her içeriği sunmayı bir görev biliyorum. Bu bağlamda siteyi inceler, artıları ve eksileri, görüşlerinizi, önerilerinizi bildirirseniz sevinirim; iyi forumlar. Mektup