Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 15 Ağustos 2019, 17:48
Pasa Adlı Üyenin Avatarı
Pasa Pasa şuan çevrimdışıdır.
Gelecek bizim
 
Üyelik Tarihi: 30 Mart 2011
Cinsiyet: Erkek
Konum: İzmir
Ad, Soyad:
Mesajlar: 2.735
Beğeniler: 2589 / 945
Ticaret: 292, 100%
Merhaba arkadaşlar,

WM Aracı'nda büyük değişimi başlatıyoruz. Değişimin ilk etabında; WM Aracı kategori düzenini yeniden organize edip, forum ve ticaret kısımlarını birleştirdik. Artık bilgi paylaşım konuları ile ticaret ilanları aynı kategoride ve çok daha düzenli! Bu sayede üyeler arasındaki ticareti kolaylaştırmayı ve arttırmayı hedefliyoruz.

Bununla birlikte ürün/hizmet satışları için bazı kategorilerde uyguladığımız premium üyelik şartını da birçok üyemizin sık sık talep ettiği gibi uygulamadan kaldırdık. Artık bütün üyelerimiz bütün kategorilerde premium şartı olmaksızın ilanlarını açabilir. Premium üyelik alarakta ilanlarınızı daha sık üste taşıyabilir ve yeni ilan açabilirsiniz. Bununla ilgili sizlerden tek isteğimiz açacağınız ilana en uygun kategoriyi tercih etmeniz. Böylece hem siz hedef kitlenize tam olarak erişebileceksiniz hemde potansiyel müşterileriniz sizi çok daha kolay bulabilecek.

Eski sistemde alış ve satış kategorileri birbirinden ayrıydı. Fakat bu da bölünmelere sebep oluyordu. Alış ve satış kategorilerini birleştirip daha sade hale getirdik.

Mevcut sistemde alış ve satış ilanlarını görsel olarak birbirinden ayırmak için alım yapılabilecek bütün kategorilere ALIM ön-eki ekledik. Alım ilanları için bu özelliği kullanabilirsiniz. Örnek:Bazı sektörler için yeni ticaret kategorileri eklendi. Örneğin bütün sosyal ağlar için hesap/sayfa alışveriş kategorileri eklendi. Böylece panel, takipçi vb satışlar ile sayfa satışları birbirine karışmayacak.İleriki zamanlarda da forumda bir çok değişikliğe gideceğiz ve yeni özellikler ekleyeceğiz.

Hedefimiz bu seneyi ticaret hacmini ikiye katlayarak tamamlamak olacak. Bunun için hem yeni özellikler ekleyeceğiz hem de reklam çalışmalarına başlayacağız.

WM Aracı büyük bir aile! Hep birlikte bu aileyi daha da büyüteceğiz

Herkese iyi forumlar, bol kazançlar!
Deneyim demeyin, deneyin!