2015'ten beri web işlerine ilgim var ama ne hikmetse bu güzel foruma kaydolmamışım. Kaydolduktan sonra direkt aklıma tanışma konusu geldi tabii.

Onur Akdeniz, 14, İzmir. Üç buçuk yıldır her yerde owarida14 nickini kullanıyorum yani nickimdeki 14'ün yaşımla ilintisi yoktur. :) İnsanlar nickimi kısaltarak gerçek hayatta bana owa diye seslenirler. Eskiden hoşlanmazdım ama artık alıştım hoşuma da gidiyor :)

Gelelim web tasarım denen meşgaleyle tanışmama vesile olan hadiseye. Bu halen daha çok sevdiğim ve severek kullandığım MyBB sayesinde oldu. 10 yaşımda, evde her zamanki gibi flash oyunları oynuyor veya NESbox'ta takılıyorken aklıma Ben de bir site açsam nasıl olurdu ya? düşüncesi gelmişti. Karşıma ücretsiz hazır MyBB kurup host veren sitelerden birinin çıkması hayatımı değiştirdi resmen.

Şablonları ve css'leri karıştırıp öğrenmeye başladım. html, css, js üçlüsü ve php konusunda kendimi geliştiriyorum.

Şu anda da elimde aktif olan bir tane Captain Tsubasa fan forumu (forum.holytsubasa.com) ve sözlük sitesi(sozdesozluk.com) var.

Efenim, umarım tanıştığınıza memnun olmuşsunuzdur! :)