Heisenberg0133 adlı üyeden alıntı

RootFRM İnsanlarla uğraşmak gerçekten çok zor, hele sizin işiniz gerçekten çok daha zor. Allah sabır versin... Biraz birikimin var ise blog/websitesi satın al, ads geliri peşinde koş bence. En azından kimseye hesap verme derdin olmaz, kimseyle muhatap olmak zorunda kalmazsın. İçeriklerini girer keyfine bakarsın...

Klişe bir tavsiye oldu ama, insanlarla muhatap olmadan yapılabilecek en uygun iş şu an bu bence.

Değerli yorumun için teşekkür ederim popüler bir gsm şirketinde çalışıyorum ne yazık ki her saniyem dolu geçiyor, kişisel blog sitem var isimsoyisim.com.tr fakat işe başladıktan sonra ilgilenemez oldum şu sıralar aylık ödemeleri unutkanlıktan dolayı geç yaptığımdan site suspend olup duruyordu yıllık ödeme yaptım askıya alınmayacak artık ama içerik konusunda zorlanıyorum biraz kafamı oraya yormak istiyorum artık söylediğinizi yapmaya çalışıyorum ama sizin gibi insanlar sayesinde konuyla ilgili tavsiyeler aldıkça kendime geliyorum bendee böyle biriyim :)

LocalSeo adlı üyeden alıntı

"50 TL benim için önemli değil ama neden 55 TL oldu faturam. Hiç önemli değil para. Para zerre umrumda değil.... 1 dk sonra: Parayı sokakta bulmuyoruz."

Bu muhabbet çoktur şimdi.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim,Çok haklısınız, 2.32 telsiz kullanım aylık ücreti faturaya yansıyor ben telsiz kullanmıyorum ki ? şeklinde cevaplar alıyoruz bedava internet bedava internet bedava internet diyen insanlarla uğraşıyoruz hele karşımızda ki insan beni faturayı düzenleyen kişi hattındaki şeyleri istersem sınırsız yapabileceğimi düşünen kişi olunca olmuyor. Ha birde kullandığını kullanmadım ben kardeşim diyerek savuranlar yüzünden geçilmiyor.

murattat adlı üyeden alıntı

İşten çıkın , eğer maddi açıdan benzer iş bulabiliyorsanız mutsuz olduğunuz yerde kalmayın
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim,Normalde üniversite okuyacaktım fakat ailevi sorunlardan ötürü çalışmam zorunlu oldu :'(

ogzhntr adlı üyeden alıntı

İşiniz zor olabilir ama başka mesleklerle bir kıyaslama yapın asker oldugunuzu düşünün 35 40 derece sıcaklıkta sırtınızda çanta operasyon a gidiyorsunuz. Birde böyle düşünün. Selametle

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim,Tabi ki kıyaslanma yapılamaz o konuda tamamiyle fakat insanlarla anlaşmak çok zor ve o gün ortalama 110 kişiyle anlaşmaya çalıştığınızı var sayın çok kötü ama tabi ki canını ortaya koyan babalarımız abilerimizin yanında bizimkisi bir hiç.