AliTasc1 adlı üyeden alıntı

Arşivlik bir konu olacağı kanısındayım. İnternette site içi ve site dışı seo ile alakalı o kadar çok yazı olmasına rağmen geneli teknik kelimeler içerdiğinden dolayı bilmeyen insanların kavraması zor oluyor.

Bu tarz konularda biraz daha halk dili ile yazıldığında daha akılda kalıcı ve etkili oluyor.

Böyle bir konuya vesile olduğunuz için şahsım adına teşekkür ederim. Bilmeyen kardeşlerimizin çok işine yarayacak. #takip 👍🏻

Winman adlı üyeden alıntı

aslında tüm bunlar sitenin kalitesini belirler. Ne kadar fazla kaliteli site yapabilirsek o kadar önlere çıkarız. içeriklerin boş anlamsız ve kısa olmaması lazım. Alınan backlinklerin siteyle alakalı yine kaliteli sitelerden olması lazım. Sosyal medyada sürekli paylaşmak gerek. Doğal backlink olarak görünen tanıtım yazısı bence kesinlikle alınmalı. Tabi sitenin özgünlüğü de önemli ve tanıtım yazılarının da aynı olmaması gerek. Konularda kullanılan fotoğrafları da biraz özgünleştirebiliriz efekt veya üzerine yazı yazarak, boyutunu değiştirerek olsun. En az 2-3 fotoğraf kullanılmalı içeriklerde.

Konu yeni arkadaşlar için faydalı olacaktır. Bir çok kişi taktiklerini paylaşmıyor.

Szr57 adlı üyeden alıntı

Çok iyi anlatım kopyala yapıştır yok. Böyle kaliteli içeriklerin devamını bekliyoruz hocam

Cuma günü tüm detayları ekleyeceğim. Üstün körü saçma içeriklerden sıkıldım ben de.