ankongeneral adlı üyeden alıntı

Hocam ücretsiz yerlere bakın youtube olabilir w3schools.com sitesinden yararlanabilirsiniz daha bir çok kaynak var udemy de kendinizi kısıtlamayın sonra bir sıkıntı yaşadığınızda ingilizce olarak stackoverflow gibi yerlere sorun ama önce bayağı bir uğraşmanız lazım o soruna kafa yormanız lazım yoksa sadece o kurstaki öğrendiğiniz basit şeylerle kalırsınız bana göre udemy gibi yerlerdeki kurslar genellikle(Hepsi demiyorum) para için yapılıyor sakın pes etmeyin pes ettiğiniz an o dili unutmuşsunuz demektir hiçbir kimse atıyorum udemy kursunuz altında bu kursu bitirdiğinizde yok ileri seviye bunu biliyorum diyeceksiniz diye bir şey yok. İnanmayın! Birde çok fazla hazır şey kullanmayın sitelerinizde örn bootstrap kullanıyorsunuz diyelim bootstrap.css dosyasını açıp mesela classları değiştirin farklı şeyler ekleyin emin olun bu şekilde yaptığınızda o dili tam anlamıyla öğrenmiş olursunuz daima yüksek şeyler yapmayı hedefle örn ben admin panel yazacağım diyin eklentiler yazın wordpress gibi cms lere birde sakın ama sakın ezber yapmayın mantığını anlayın. Umarım faydalı olabilmişimdir. :)

İlginiz için teşekkür ederim hocam. Udmy tercih etmemdeki sebep kaynak sürekliliği aslında. Bazı youtube videoları sonlara doğru ya sallayıp geçiyor yada video eklemiyorlar.