Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 05 Eylül 2019, 21:53
Pasa Adlı Üyenin Avatarı
Pasa Pasa şuan çevrimdışıdır.
Gelecek bizim
 
Üyelik Tarihi: 30 Mart 2011
Cinsiyet: Erkek
Konum: İzmir
Ad, Soyad:
Mesajlar: 2.765
Beğeniler: 2483 / 824
Ticaret: 293, 100%
......


Merhaba WM Aracı!

50 üyemize Güzel Hosting sponsorluğunda 6 aylık hosting paketi hediye ediyoruz!

Hosting Paketinin Genel Özellikleri:
  • 5 GB Disk Alanı
  • 100GB Aylık Trafik
  • 11 Site Barındırma

Çekiliş bugün başlayıp 1 hafta boyunca sürecektir. Önümüzdeki perşembe akşamı çekilişi bitirip kazananları açıklayacağız.

Her hafta yeni bir çekilişimiz olacaktır. Yıl sonuna kadar 500'den fazla ürün ve hizmet dağıtacağız. Bu yüzden bana çıkmaz demeyin, çekilişe katılın ve sürekli takipte kalın.

Çekilişe Katılmak İçin:

Çekilişe 2 şekilde katılabilirsiniz.


1-) Facebook veya Twitter Hesaplarınızdan Paylaşım İle

Aşağıdaki gönderilerden birini facebook veya twitter hesabınızdan herkese açık olarak paylaşmanız ve konunun altından paylaşım linklerinizi yazmanız gerekiyor.

Eğer isterseniz paylaşacağınız metini kendiniz de yazabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken çekiliş konusuna link vermeniz. Bunun için aşağıdaki hazır gönderiden yararlanabilirsiniz.

Her bir sosyal ağda paylaşım için 1 adet çekiliş hakkı kazanacaksınız.

Bu hesaplar birer sayfa da olabilir, kişisel hesabınız da olabilir. Yeter ki yumurta diye tabir ettiğimiz boş, takipçisi olmayan, kullanılmayan hesaplar olmasın. Ne kadar çok hesapta paylaşım yaparsanız o kadar çok çekiliş hakkı kazanacaksınız ve kazanma ihtimaliniz o kadar çok artacaktır.

Hazır Gönderiler:

Alıntı:
WM Aracı çekilişle Güzel Hosting Sponsorluğunda 50 Kişiye Hosting Hediye Ediyor! Ben katıldım, siz de katılın https://wmaraci.com/w/guzelcekilis

Alıntı:
WM Aracı'ndan harika çekiliş! Güzel Hosting Sponsorluğunda 50 Kişiye Hosting Hediye Ediyorlar. Katılmak İçin Tıklayın: https://wmaraci.com/w/guzelcekilis

Alıntı:
{VEYA BURAYA YUKARIDAKİLERE BENZER ŞEKİLDE SİZİN YAZACAĞINIZ BİR METİN} https://wmaraci.com/w/guzelcekilis


2-) Web Sitenizde Yazı Yayınlayarak

Bu çekilişten bahsedeceğiniz bir yazıyı sitenizde/blogunuzda paylaşarak da çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Yazacağınız yazıda tek yapmanız gereken çekilişi okuyucularınıza duyurmak ve katılım sağlayabilmeleri için link vermek. Yazıyı yazarken bu konudaki detaylardan da yararlanabilirsiniz.Örnek Katılım: (Bu çekiliş konusuna bırakmanız gereken mesaj)

Alıntı:
Çekilişe katılıyorum. Paylaşımlar:
  1. link1
  2. link2
  3. link3

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

- Paylaşımınızda mutlaka çekilişe link vermelisiniz. Link nofollow olabilir, kısaltılmış olabilir, farketmez. Amaç diğer webmasterları da WM Aracı'ndan haberdar etmek ve aramıza katılmalarını sağlamak. Bu yüzden gönderilerinizi buna uygun yayınlarsanız seviniriz.

- Sosyal medyadan paylaşım yapacaklar için; Gönderinizin mutlaka herkese açık olarak paylaşılması gerekiyor. Eğer hesabınız gizliyse bile o gönderiyi herkese açık yapabilirsiniz. Çekiliş hakkınızın onayı için bu gerekli ve zorunlu. Aksi taktirde çekiliş hakkınız sayılmayacaktır.

- Blogdan paylaşım yapacaklar için; Yazınızda mutlaka çekilişe link vermelisiniz. Bu link belirgin ve tıklanabilir olmalı.Tüm üyelerimize şimdiden bol şanslar dileriz!
Unutmayın! Ne kadar çok çekiliş hakkı, o kadar çok kazanma şansı demektir
Deneyim demeyin, deneyin!
kochost smmfull