Merhaba,

Kusursuz website yönetmek isteyen webmasterlar için bilgi paylaşım ve soru - cevap sitemiz açılmıştır.

Sitenin ayakta kalabilmesi ve büyüyebilmesi için, soru sorulması ve yanıtlanması gerekiyor. Kendi kendime soru sorarak yanıtlamanın da ne yazık ki sürdürülebilirliği oldukça düşük. Arka planda hit çekebilecek, ziyaretçi sayısını arttırabilecek blog alanındaki paylaşımlar ile de büyümeye etkisi olacağını düşünüyorum.

Ziyaretçilerinin kusursuz websiteye sahip olmasını amaçlayan bir site aktif hizmete başlamadan tanıtımını yapması gibi bir hata yaparken, nasıl güven verebilir diye kendi kendime bile tereddütte düştüğüm doğrudur :angel: .

Ancak uzun zamandır yeni website açmadım ve düzenli olarak sitelerimi de takip edemedim. Yeni websiteye geçerken de domain dışında motivasyonumu arttıracak bir sermayem mevcut değil..

WM Aracındaki değerli arkadaşlarımdan siteyi incelemelerini, mevcut eksiklerin hızlıca düzeltilebilmesi için yönlendirme de bulunmasını, canı sıkılanlar için birkaç paylaşımda bulunmasını rica ederim. :angel:

Kusursuz Website

Yapılacaklar listesi;

1. Türkçeleştirmeler tamamlanacak,

2. Footer düzenlenecek,

3. Tüm blog kategorilerine makaleler girilecek,

4. Mevcut makaleler içerik açısından zenginleştirilecek,

5. İletişim formları oluşturulacak,

6. Kategoriler zenginleştirilecek,

7. ...