hiddet adlı üyeden alıntı

Sorunu çözebildiniz mi? Aynı sorun bende de var.

lastpavel adlı üyeden alıntı

gördüğüm genel sebebleri yazıyorum. en azından benim başıma gelen

1.reklam ekleme plugininde sadece yazı içleri yada sayfa içlerinde göster demiş olabilirsiniz.

2.yazı yenidir ve adsense botları daha taramamıştır vs.

3.ilgili yerlerde yasaklı kelimeler geçiyo olabilir.

4.reklamlar genelde cookilere göre şekillendiği için sizde daha profil oluşmamış olabilir. yada eşleşme yapamamış vs

6. ads.txt dosyası yoktur yada yüklediyseniz bile adsense bunu algılamamaıştır.

cookie ile alakalı sorun için başka bilgisayarda yada tarayıcıdada aynı yere bakın. ayrıca reklam engelleyiciler bazen pasif iken bile engelleme yapabilirler. o yüzden komple kaldırında deneyin. eğer herşey yerindeyse ilgili tarayıcıdaki full cache silip tarayıcınında fabrika ayarına getirin, bilgisayarı yeniden başlatın ve tekrar deneyin.

hiddet adlı üyeden alıntı

lastpavel Eski makalelerde reklamlar gözükmekte fakat yeni eklediğim bir makalede elle eklediğim reklam kodları maalesef gözükmüyor. İkinci yazdığınız madde ile alakalı olabilir yalnız vpn ile bağlanıp bir kaç kere sayfayı yenileyince gözüküyor, ardından tekrar yeniliyorum ve yine gözükmemeye başlıyor anlam veremedim bir türlü.

lastpavel adlı üyeden alıntı

gerçek kullanıcı olmadığınızı düşünerek reklamları aynı sayfayı yenilediğinizde göstermiyor olabilir. google çok gelişmiş yapay zekasını adsense üzerine uyguluyor.

yanıtlarınız için teşekkürler arkadaşlar sorun çözülmedii sadece en aza indirgendi.