Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar

Şimdi bir arkadaşa Unity ile 2D basit bir oyun yaptırıyorum. Oyun tamamen bitti diyebilirim yalnız bir tek Admob reklamları ekleme kaldı. Arkadaş ise şunu diyor admob reklamlarını eklerim sorun yoktur ama admob sizden aylık 10 dolar ücret ister dedi. Bunun sebebi de oyunun içinde satın alım olacak bunun içinde gizlilik politikası yayınlayacağımız için Google aylık bizden 10 dolarak para istermiş. Ama eğer gizlilik politikasında bunu geçirirsek Google bizden para istemez dedi.(Burda demek istediğini bende anlayamadım :) ).

Kısacası Unity 2D oyunuma hem banner hemde ödüllü reklam ekleyeceğim bunu nasıl yapabilirim.(yalnız google gizlilik politikasına ters düşmemesi gerekiyor yoksa uygulama askıya alınıyor başıma daha önceden geldi :) oyun içi satın alım ile admob reklamları çakışabiliyorumuş). Haa birde Unity'nin kendi reklamınıda ekleyebilirim dedi arkadaş. Admob ile Unity reklamları arasında bir fark varmı. Anlatabildim mi bilmiyorum ama anlamayan arkadaşlara bir kez daha anlatabilirim. Lütfen ilgisi olamayan daha önce yapmamış arkadaşlar cevap yazmasın şuan kafam oldukça karıştı. Bilgi kirliliği olmasın :):)