bu firma aynısını banada yaptı aylık 20 sıte ıcın 25 lira oduyodum hıc bilgi vermeden aylık 80 liraya cıkartmıs.odeme gunum gectıgı ıcın hesabı kapatmıslardı.2 aylık yatırayımda onumuzdekı ayda unutmuyayımda kapanmasın dıye 50 lira yatırdım ama hesabım acılmadı. sitedekı mesajlasmadan yazdım acın dıye hesabımın acılması ıcın 80 yatırman gerek dedıler.kendılerınce zam yapmıslar ama bılgı vermeden.neyse bu ucret fazla hesabımı kapatın dedım kapattırdım.para ıdadesı ıcın hesap numarası attım biz banka degılız adınıza hesap numarası olmadan atamayız dedıler bu arada bayram gırdı ben bunu unuttum bayramdan 1-1,5 ay sonra oglumun hesap numarasını attım.bu seferde fatura kestık iade edemeyız alısverıs yapın dıyolar.ben daha sızden alısverıs yaparmıyım.sımdı o kadar yazdım parayı odemıyolar.hic bi esnaf vermedıgı hızmetın faturasını kesmez.bunlar kredıyıde daha 3-4 gun once yukledıler.benle yazısırken bıldırım geldı 50 lira kredı bakıyenıze yuklenmıstır dıye.kısaca host alıcaklar benım gıbı ucuz host pesıne dusmesın ucuzun vardır bi illetı dıye bosa dememısler.dersenizkı 50 lira ıcın buraya yazılırmı sadece baskalarının basına gelmesın host alırken kalıtelı host alsınlar dıye yazdım